Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-06-21
Właśnie wróciłam z przedstawienia- REWELACJA!!! Już nie mogę się doczekać ,kiedy znowu będziecie w Bydgoszczy-na pewno przyjdę i wyciągnę znajomych.Dawno się tak świetnie nie bawiłam. Jesteście Panie fantastyczne w swoich rolach i szczerze mówiąc,nie wyobrażam sobie innej obsady. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia jesienią.

Magda z Bydgoszczy
2010-06-22
rewelacja a życie po 40 naprawdę się dopiero zaczyna zobaczyłam cząstkę siebie i tak trzeba trzymać.głowa do góry tym co się rozwiodły po nastu latach i są wolne niezależne i szczęśliwe tak jak Ja

aska
2010-06-22
Dziękuję, dziekuję za rozjaśnienie codzienności kobietom z Bydgoszczy. Genialne przedstawienie, mistrzowska gra aktorska, wspaniały kontakt z publicznością. Kobitki nie widziałyście - musicie zobaczyć koniecznie - zrobi Wam się lżej i swojsko. Zastanówcie się czy pokazać facetom - mogą nie zrozumieć (niektórzy, ci ze świadomością własnej andropauzy mają szansę!) Na widowni siedziało kilku takich, którym do śmiechu nie było. Zresztą to nasz świat!!!

Osowa - dopiero po czterdziestce
2010-06-22
Spektakl jest niesamowity! Uważam, że jest odpowiedni dla ludzi w każdym wieku. Nie tylko dla pań po czterdziestce. To przedstawienie uświadamia również młodym ludziom z jakimi problemami borykają się nasze matki, zrzędliwe ciotki, czego im brakuje, co przeszkadza. Nie można tracić czasu, trzeba brać z życia garściami, by nie obudzić się pewnego dnia z pięćdziesiątką na karku i dokuczliwym poczuciem niespełnienia.

Świecie
2010-06-22
Jestem zachwycona sposobem ujęcia przez Panią Elżbietę tego trudnego (bądź co bądź) tematu. Rewelacyjne wcielenie sie w role Pań: Grażyny Zielińskiej, Elżbiety Jarosik, Małgorzaty Dudy i Ewy Złotowskiej ubawiło mnie do łez. Dziękuję , dawno nie bawiłam się tak dobrze.

Mrowka410
2010-06-22
ubawiłam się wczoraj z przyjaciółmi do łez spektakl był rewelacyjny. dzięki wam dziewczyny.... tak dalej...

gośka
2010-06-22
Spektakl super .Ubawiłam się po pachy .Obsada wyśmienita Gwiazdy rewelka ! Dziękuję Chętnie zobaczyłabym ponownie

Grażyna z Bydgoszczy
2010-06-23
Super spektakl, więcej takich na potrzeba, tym bardziej że okazji do śmiechu coraz mniej, długo już się tak nie ubawiłam, trafne obserwacje żywcem z życia wzięte, prosimy o więcej, pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie cudnie grające w tym spektaklu :)

Małgorzata
2010-06-23
Choć nie mam jeszcze 40 i jestem zaledwie po 30 i problem klimakterium jeszcze mnie nie dotyczy to musze przyznać,że po obejrzeniu spektaklu juz wcalę sie "jej" nie boję! Rewelacyjne przedstawienie, pełne humoru, ze wspaniałą grą aktorską. Spędziłam cudownie wieczór za co Paniom serdecznie dziękuję!

Karolina z Bydgoszczy
2010-06-23
Bawiłam się świetnie, uśmiałam do łez i z wielką przyjemnością zobaczę spektakl w październiku. Podziwiam czar, humor i grę aktorską wszystkich Pań. Gratuluję pomysłu i czekam na nowe spektakle. Pozdrawiam wszystkie występujące Panie, autorów pomysłu, reżyserów, scenarzystów i wszystkich, którzy przyczynili się do tak wspaniałego spektaklu.

Małgorzata z Bydgoszczy
2010-06-23
Kochane Panie, spektakl bez zarzutu -garść prawdy o kobietach - świetny spektakl. Dwie Pani Elżbiety i Grażynko: byłyście rewelacyjne!!!!! Podziękowania dla całego zespołu - również tych jego członków, których nie było widać :-)

Prawie 40-latka
2010-06-24
ekstra zabawa, profesjonalizm i pomysł na sztukę super!!! Zosia, Ula, Wiesia i Basia z Kaziem :)

ekipa za Złotowa
2010-06-24
Jestem zachwycona, tematem, wykonaniem, śpiewem (Pani Ewo - ma Pani wspaniały głos) Dziekuję :) Myslałam, że w Koszalinie, to potraktują Panie przedstawienie jak takie byle co, ale myliłam się, przepraszam i dziękuję. Bawiły sie Panie na scenie na równi z nami i z zaangażowaniem. Cieszę się, że poszłam. Dziękuję za możliwość zrobienia zdjęcia.

Basia - Koszalin
2010-06-25
A ja byłam pewna, że przedstawienie w Koszalinie będzie zagrane na najwyższych obrotach i nie myliłam się. Widziałam dzisiaj spektakl po raz drugi, w innym składzie wykonawczyń (poza Krychą), był równie świetny. Pozdrawiam wszystkie aktorki i autorów.

Urszula Rusiak, Koszalin
2010-06-26
Wybraliśmy się na spektakl w Koszalinie z Gdańska...gdyż było rzeczą niemożliwą zdobyć bilety u nas. Jesteśmy zachwyceni,2 godziny śmiechu do łez i przedniej zabawy!!Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy pod wrażeniem świetnej gry aktorskiej,świetnych dialogów i tekstów piosenek .SERDECZNIE POLECAMY WSZYSTKIM którzy potrafią zrozumieć kobiety !!!

Dorka-40-stka i Rysiu przed andropauzą :)
2010-06-26
Właśnie wróciłam, wrzuciłam CD... i nie mogę przestac się śmiac... Tak dobrze nie bawiłam się już dawno! Fantastyczna gra aktorek i kontakt z publicznością. Majstersztyk!!!

Ruda ze Słupska
2010-06-27
Wczoraj wróciłam ze spektaklu: wesoła, roześmiana.i/ tak prawdę mówiąc z samej siebie/. A dzisiaj gdy się obudziłam i przypomniałam sceny ze wczorajszego spektaklu parsknęłam śmiechem.Dziękuję za dobrą zabawę i terapię śmiechem. Pani Elżbieto pomysł wyśmienity, ale najważniejsze,że go Pani zrealizowała. Teraz wybieram się na Menopauzy szał.Do zobaczenia.pozdrawiam.

Elżbieta Sadowska
2010-06-28
Tylko pogratulować, rewelacja.Wspaniały pomysł, świetne teksty i cudowne Panie-dziękuję za tyle śmiechu i wszystkie przeżycia, których dzięki Paniom doznałam.Po wczorajszym spektaklu w Capitolu , od rana słucham wszystkich tekstów z płytki.Jeszcze raz serdecznie Paniom dziękuję:) "Opalona"

Marza
2010-06-28
A kiedy znowóz bedziecie we Wrocławiu!!!!!!!!!!!!!! Czekamy na powtórkę!!!!

Iwona Kuleszczyk
2010-06-28
Czy będzie druga część Klimakterium????? pozdrawiam serdecznie Aktorki i Publiczność

Małgosia
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Kwiecień 2024 »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


Wymagania techniczne