Teatr Capitol
Klimakterium
SONDA
Którą część Klimakterium uważasz za lepszą?
 
Zdecydowanie część 1: "Klimakterium i...już"
Zdecydowanie część 2: "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał""
Podobają mi się obie części!
Trudno powiedzieć: każda z nich jest wyjątkowa w inny sposób.

Newsy

,,Poznaj nasze aktorki
2015-09-01 12:59:46

Głos jak dzwon, jej nietuzinkowa osobowość zagarnia niemalże całą sceniczną przestrzeń. Pamela w jej wykonaniu to postać bezkompromisowa i stanowcza, choć czasami, jak to targana emocjami kobieta, bywa nieco zdezorientowana.

Przed Państwem Małgorzata Duda!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imię:

16.02.2020
Cudowny spektakl, ładowanie akumulatorów, świetna gra aktorska, polecam każdemu, genialne, rozrywka na najwyższym poziomie, Dębica dziękuje

Teresa
12.11.2019
Spektakl w Radomiu super. Wszystkie Panie przeurocze.Malina pasuje idealnie.nie mówiąc też o Pani Jodlowskiej.Polecam całym sercem. Czułam się, z moimi koleżankami.

Mirosława
18.03.2018
Byłam wczoraj na spektaklu w Katowicach. Dawno się tak nie uśmiałam, choć były też momenty, w których łza się zakręciła w oku /np.treść piosenki na temat co nas jeszcze czeka i jak na to zareagują nasze dzieci/. Aktorki wspaniałe. Życzę IM dużo zdrowia i wielu tak wspaniałych spektakli.

Renata
4.02.2018
Super ,fantastyczny spektakl .

Mirosława
8.12.2017
niedawno wróciłam z występu Klimakterium 2 ubaw po pachy cudowna atmosfera wspaniała gra

Mariola
2.12.2017
Właśnie wróciliśmy z Mrągowa po obejrzeniu Klimakterium 2 . Wrażenia niesamowite , uśmiałyśmy się do łez . Teksty prosto z życia , super wykonanie piosenek . Mam je na zakupionej płycie , będzie co posłuchać . Kochane Panie jesteście wspaniałe :D <3

Janka
23.10.2017
Ciało pedagogiczne wrocławskiej podstawówki po pełnej emocji Radce Pedagogicznej w,, Siwym dymie" po obejrzanym Klimakterium 2 wystawiło jednomyślnie spektaklowi ocenę 6. Świetne teksty, piękne piosenki, ,,Chce się żyć" będzie naszym hymnem. Jedynkę oglądałyśmy lata temu, przypomnimy sobie wiosną. Gratulacje i podziw dla świetnej wciąż formy!!!

Violetta
24.04.2017
Bardzo polecam. Dziewczyny dają z siebie 200%. Dużo improwizacji. Uśmiech nie schodził mi z twarzy, a brzuch boli ze śmiechu. I co najważniejsze: cała prawda. 🤓❤👍

Kasia
19.03.2017
Uśmiałam się niesamowicie, do łez. Kapitalna zabawa. Kobiety niesamowite. I kto tu mówi o starości ?😜

Marta
19.03.2017
Uśmiałam się niesamowicie, do łez. Kapitalna zabawa. Kobiety niesamowite. I kto tu mówi o starości ?😜

Marta
26.02.2017
Dzisiaj byłam.- świetne aktorki i bardzo fajna sztuka ❤

Agnieszka
12.02.2016
władek pisze:Obejrzałem filmik w spriawe targowisk i muszę przyznać tylko częściowo racę. Częściowo ponieważ w filmie mf3wi się o traktowaniu zwierząt przez osoby sprzedające, a prawda jest taka że to kupujący najbrutalniej traktują zwierzęta , kupujący to osoby tak zwane handlarze im nie zależy w jakiej jakości dotrze zwierze byle załadować ,bo przecież i tak na zabicie jedzie,uboju. Chcąc zakazu sprzedaży tak naprawdę krzywdę po raz kolejny robicie rolnikowi temu ktf3ry się stara.Bo niby gdzie ma sprzedać co kol wiek? Jeśli do zakazu by doszło,, to nie było by już w Polskiego rolnictwa. Mnf3stwo małych gospodarek by padło, a tym samym i tak wiele pada poprzez mnożenie biurokracji i innych czynnikf3w jak np. ceny za skupy rożnych towarf3w.Uważam co do złego traktowania zwierząt na targowiskach powinno się wymf3c podstaw czyli ogrodzenie rampy i kilka innych szczegf3łf3w ,natomiast to właściciel powinien być karany jeśli jest złe traktowanie zwierząt .czyli, weterynarz powinien tez oberwać że nie dokonuje nadzoru, a jeśli dokonuje to ze nie reaguje.Tak więc proszę nie kreować opinii że to rolnik jest tym złym, bo w filmiku wszystkie konie jak krowy czy cielęta ładowali handlarze ktf3rym zwisa co i w jakim kawałku dojedzie, dla nich liczy się zysk. Za dawnych lat były takie punkty skupu czy to drobiu czy zwierząt to były dobre stare czasy może by Państwo i politycy pomyślało nad reaktywacją tego systemu, rolnik kontraktował, przywoził zważył i taka krf3wka czy konik był odprowadzony do wydzielonego miejsca .W dalszej części filmiku pokazane są prosięta i kury w tej kwestii powiem tyle że worki do zboża, nie nadają się do tego by wrzucać do nich prosięta natomiast te Worki jutowe były za dawnych czasf3w bardzo dobre zwierze się w nim nie pociło ,łatwiej mu się oddychało. a dziś takich worf3w w dostępie nie ma przynajmniej u mnie w Małopolsce nie wiedzę w sklepach. To by było na tyle .Proponuję autorom tego pomysłu pierw pożyć na gospodarce popracować by lepiej zorientować się jak to jest naprawdę bo przez dobre chęci bo nie powiem że nie ale niestety chcąc zakazu wydajecie wyrok na tych co produkują wam jeszcze tą zdrową żywność ,bo kto chce być wegetarianinem to fajno ale gro nie ma zamiaru rezygnować z tego co mu smakuje.A nie mając pojęcia o rolnictwie nie jest ładnie posądzać rolnika o to co złe bowiem czarne owce są wszędzie nie zaprzeczę. ale niestety filmik skierowaliście przeciw tym co tak naprawdę nie maja z tym złym traktowaniem wiele wspf3lnego .

g4aZkb2V
Adrian Fabryka Rajstop
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Zagraliśmy od lutego 2014:
794
 spektakli (ogółem)
Warszawa: 192
Świat: 28

Wrzesień 2021 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Wymagania techniczne