Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-02-08
Drogie Klimaktyczne Współtowarzyszki !!! Dzięki i pokłony za te salwy śmiechu, za to przymrużone oko na nasze "wybuchy i niewypały". Gdyby wszystkie z nas umiały z taką "nadmiarą" autoironii odnieść się do tej naszej, babskiej przypadłości, to miałybyśmy pewnie więcej zmarszczek, ale nie miałybyśmy tyle idiotycznych kompleksów!!! :-))) DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI !!! Pozdrawiam - Krystyna z Gdyni - spuchnięta od śmiechu :))) Życzę Paniom powodów do śmiechu i radości !!!

Krystyna Szulczewska
2010-02-08
Przedstawienie rewelka!!!Byłam w teatrze w Gdyni dzisiaj.Spłakałam się ze śmiechu.Jesteście dziewczyny kochane, dziękuję wam za taki spektakl.Jesteście wielkie!!!!Ściskam i pozdrawiam.Danuta.

Danuta Markiewicz
2010-02-08
Chciałam się odnieść do "opinii" niejakiego Posejdona .... Człowieku - ty sie zastanawiasz, co ten gość miał między nogami? a ja się zastanawiam co ty masz miedzy uszami - tam gdzie inni maja mózg ??!!! D am ci radę - zostań przed telewizorem, tam są programy dla ciebie odpowiednie..... Boks i wrestling ....

Marta Szczepanik
2010-02-09
Wczoraj byłam drugi raz na "klimakterium".Bawiłam się równie dobrze jak za pierwszym razem!Polecam !

Kaśka 56
2010-02-09
dziewczyny jestescie najlepsze!!! wrocilam wczoraj z teatru w gdyni a do teraz mnie trzyma doskonaly humor i ciagle wspominam ten wieczor! splakalam sie ze smiechu i nigdy jeszcze tak dobrze sie nie bawilam w tym teatrze.JESTESCIE DE BEST!!!!

pod duzym wrazeniem
2010-02-09
Super, super i jeszcze raz super. Wczoraj byłam w teatrze w Gdyni. Dawno tak się nie uśmiałam. Fantastyczna gra aktorek. Gratuluję pomysłu pani Elżbiecie i świetnej obsady.

Danuta L.
2010-02-09
Witam! Widziałam spektakl wczoraj i ...jestem pod wielkim wrażeniem, choć mam jeszcze trochę czasu zanim dopadnie mnie klimakterium bawiłam się świetnie. Chciałabym podziękować i życzyć energii i uroku każdego normalnego dnia.Dziekuję i pozdrawiam.

Sylwia A. 2010-02-08
2010-02-09
fantastyczny spektakl, gratuluję i pozdrawiam

ELŻBIETA LANGE
2010-02-09
Dziś przeżyłyśmy coś wyjątkowego,coś co pozostanie na zawsze w naszych sercach.Dziękujemy za cudowne doznania.Już teraz nie straszne nam żadne Klimakterium. Kłaniamy się nisko i zapraszamy do Grudziądza.

Katarzyna i Justyna-Grudziądz
2010-02-09
O Boze, co ja wczoraj przezyłam ,takiego spektaklu kunsztu aktorskiego jeszcze nie doswiadczylam.Bylismy w licznym gronie znajomych i w maju pojdziemy raz jeszcze w powiekszonym skladzie. Serdecznie dziekujemy za przeogromna doze humoru a przedewszystkim gratulujemy wszystkim Paniom wigoru, kondycji ,osobowosci -spektakl był cudowny odnalazłam tam sama siebie [jestem w przedziale 40]i usmiałam sie do łez .Dziekujemy i zyczymy abyscie graly'' do konca swiata i jeszcze dluzej.....

ELZBIETA
2010-02-10
Świetne, bo zrobione jajcownie. Dzięki wielkie Drogie Panie, że Grudziądzankom dostarczyłyście tyle śmiechu.

Hania
2010-02-10
Byłam wczoraj w Grudziądzu i przyznaję, że już nie pamiętam kiedy ostatnio śmiałam się bez przerwy 2,5 godziny:):) bardzo dziękuję

aga
2010-02-13
Kędzierzyn-Ko witam, kłaniam się z Kędzierzyna-Koźla. "klimakterium, i już...",gratuluję pomysłu,dystansu, pozdrawiam serdecznie 89838

maria grabowska
2010-02-13
Dzisia jest w Opolu - idę wieczorem www.teatrkochanowskiego.art.pl

Marek
2010-02-13
Byłam wczoraj na spektaklu w Kędzierzynie-Koźlu. Dawno tak się nie śmiałam przez 2 godz. POLECAM SPEKTAKL GORĄCO. Było naprawdę śmiesznie o chyba przygnębiających sprawach. (Jeszcze mnie narazie nie dotyczą, ale chyba spojrzę na te sprawy trochę inaczej). Dziękuję za wspaniałe chwile. Panie Aktorki, wszystkie cztery były wspaniałe:)

Apetita
2010-02-13
wróciłam przed chwilką ze spektaklu w Opolu...było magicznie...i muszę przyznać, że popłakałam się ze śmiechu :) Dziękuję za tą potężną dawkę radości i optymizmu :) Pozdrawiam serdecznie

ika
2010-02-14
Z optymizmem o trudach, o tym, że tak jest i już. Nie zmienimy czegoś, co stworzyła natura. Lepiej to pokochać, uznać za swoje, wziąć za pan brat. I mieć przynajmniej jedną bliską osobę. Przybędzie szczęścia i radości.

anka
2010-02-14
Ja również jestem świeżo po spektaklu w Opolu. To było niesamowite przeżycie. Dawno tak bardzo nie bolało mnie wszystko ze śmiechu. Super. Już tesknię za kolejnym przedstawieniem, mam nadzieję, że jeszcze raz się wybiorę i znowu będzie cudownie. Bardzo dziękuję za taką wspaniałą dawkę humoru i mimo, że do wlasnego klimakterium mam jeszcze czas to wiem, że jak sie pojawi przypomnę sobie slowa piosenek, to od razu poczuję się lepiej. Dziękuję, zwłaszcza pani Elżbiecie Jodlowskiej za Pamęlę - jest cudowna!!! Pozdrawiam

ANNA OPOLE
2010-02-14
Szanowne Panie jesteście wspaniałe. Specjalne słowa do Pani Krystyny Sienkiewicz. Jak Vivaldi " Cztery pory..." Rok po roku tonem pieści Tak pieszczotą Pani Krysiu Pani gra i czar niewieści. Teatr, kino, ekran szklany Woła bis, bo ciągle mało Tymi słowy życzę Pani By to trwało, trwało, trwało. Kędzierzyn - koźle 14.02.2010.

Czesław Szarek
2010-02-14
Po raz drugi obejrzałam spektakl i znów płakałam ze śmiechu. Jestem pod wrażeniem. a tak poważniej, nabrałam dystansu do samej siebie i otaczającego świata. Kobiety ! TKM ! Pani Elżbieto! Jest Pani niesamowita. Dzięki !

krystyna
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne