Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-02-14
Pani Elżbieto Już dawno nie pamiętam żebym mogła śmiać się tak serdecznie dzięki Pani i koleżankom. Spektakl w Gdyni przerósł moje oczekiwania, jako że wcześniej nie słyszałam nic o ,,Klimakterium,,. Gratuluję dystansu do ,,niemocy,, której sama doświadczam ale po takiej zabawie to ,,pikuś,,. życzę zdrowia i odrobiny szaleństwa w imieniu swoim i moich koleżanek, które również wspaniale się bawiły.

Jolanta Kasprzak
2010-02-14
Myślałem, że będę jednym z nielicznych facetów na spektaklu - o dziwo myliłem się. Zachęcam wszystkich panów. Świetna zabawa, i śmiechu co nie miara, że aż tchu brakuje. Gorąco polecam.

irek
2010-02-15
Dziękuję !!!!!!! Jesteście CUDOWNE!!!

Lucyna
2010-02-15
Rewelacja .Polecam gorąco!!! Super trening mięsni brzucha....od śmiechu i zycie staje się mniej skomplikowane Jesteście cudowne..pozazdrościć werwy, napewno zobaczę to raz jeszcze:))

Sylwia
2010-02-15
Jestem zachwycona:) Klimakterium jeszcze przede mną, ale...nie znacie dnia ani godziny:) Drogie Panie, Pani Elu i Pani Elu oraz Pani Grażynko i Pani Ewo...To co zrobiłyście, to mistrzostwo świata. Jestem Waszą wielbicielką. Gorąco pozdrawiam z zasypanego śniegiem, ale za to jakże uroczego Koszalin.

Małgosia
2010-02-15
Jestam pod wrażeniem Wspaniałych Pań i ich niesamowitych kreacji aktorskich. Obejrzałam spektakl w Teatrze w Gnieźnie razem ze swoimi przyjaciółkami. Brakuje nam jeszcze paru lat do wieku "klimakterycznego", ale jeśli ma on tak wyglądać, to będziemy czekać na niego bez obaw. Jestem pełna uznania dla wszystkich Pań, ich energii i optymizmu, które emanowały ze sceny. Dialogi wspaniałe. Zabawa doskonała. Polecam wszystkim - warto zobaczyć i przeżyć niesamowite chwile ze wspaniałymi kobietami.

Lucyna
2010-02-16
Jestem pod ogromnym wrażeniem , spektakl rewelacyjny .Poczułam się znowu kobietą. Wszystkie Panie grające w spektaklu po prostu mistrzostwo .Na pewno pójdę jeszcze raz i jeszcze raz Brawo !!!a Pani Elżbieta Jodłowska jest po prostu rewelacyjna , ukłon dla Pani . PANI ELU JEST PANI WIELKA !!

ANNA ZAJ
2010-02-16
Cztery aktorki na scenie .trochę szmat na ścianach.Kilka mebelków.Nic specjalnego.ALE UBAW PO PACHY.Lepsze od Lejdis

kitka
2010-02-16
Po prostu było pięknie !!! Pozdrawiamy serdecznie! ps. robienie makijażu na ten spektakl nie ma sensu :) spłynie po pierwszych minutach :)

Ustronny Babiniec - Natalia i Jadwiga
2010-02-16
Byłyśmy na spektaklu w Opolu. Kawał dobrej inscenizacji i musicalu w jednym. Ubawiłyśmy się do łez. Cieszymy się że potraficie docenić walory swojego wieku, bo nas to dopiero czeka i dzięki WAM jest nam łatwiej spojrzeć na czas po 50-tce z optymizmem. Pozdrawiamy szczególnie Panią ELę, i czekamy na wrzesień!!

Da.Ma.
2010-02-16
Co tu pisać! Kapitalne przedstawienie problemu, który tak bardzo ostatnio i mnie dotyczy! Jest mi zdecydowanie lżej, nie jestem sama!Lokomotywa w końcu dojedzie do stacji, a póki co nabieram do siebie dystansu;-) Serdeczne podziękowania za wspaniały spektakl w Opolu! Mam płytę, więc będzie często "da capo al fine"

Joanna Zachwycona
2010-02-16
Zachęciłam grono moich koleżanek do wzięcia udziału w tym spektaklu i bardzo się cieszę bo wszystkim bardzo, bardzo się podobało. Patrząc na scenę śmiałam się ciągle z siebie (mam 59 lat) i wiem, że na wrześniowy spektakl w Opolu zachęcę następne kobiety po dawkę radości, śmiechu i odpoczynku. Cudownie prawdziwie grające aktorki dały nam tak dużo radości. Dziękuję. No tak i nie wiem czy potrafię to ustrojstwo wysłać.

halszka
2010-02-16
Zachęciłam grono moich koleżanek do wzięcia udziału w tym spektaklu i bardzo się cieszę bo wszystkim bardzo, bardzo się podobało. Patrząc na scenę śmiałam się ciągle z siebie (mam 59 lat) i wiem, że na wrześniowy spektakl w Opolu zachęcę następne kobiety po dawkę radości, śmiechu i odpoczynku. Cudownie prawdziwie grające aktorki dały nam tak dużo radości. Dziękuję. No tak i nie wiem czy potrafię to ustrojstwo wysłać.

halszka
2010-02-16
Brawo, brawo, brawo!!! dawno się tak nie śmiałam, moja mama zresztą też. Przedstawienie w Toruniu pierwsza klasa, gratuluję pomysłu.

kasia
2010-02-16
Wspanialy spektakl. Podziwiam pania Elzbiete i jej kolezanki za fantastyczny dystans do tego nienajłatwiejszego okresu w życiu kobiety i wspaniałą kondycję.Bawiliśmy się świetnie i płakalismy ze śmiechu.Tyle werwy i humoru dawno nie widzialam. Wszystkim polecam jako odtrutke na prozę codziennego życia .

Torunianka
2010-02-16
Coś fantastycznego! Ubaw po pachy, nawet gdy się jeszcze ma menopauze przed soba :) Ps. Pani Grażyno, ma Pani pięęęęękne nogi! :) Pozdrawiam Panie najserdeczniej!

Olga
2010-02-16
Właśnie wróciłam ze spektaklu.Było super.Wraz ze znajomymi uśmiałam się do łez.Oglądałam również spektakl Jak zostać Zydowską matką.Również z udziałem Pani Jodłowskiej /oglądałam go w Warszawie/było to również niesamowite przeżycie.Dzięki,dzięki i jeszcze raz dzięki.

Bożena Pawska z Torunia 16.02.2010
2010-02-16
Tego się nie da opisać, to trzeba ZOBACZYĆ I POSŁUCHAĆ. Najlepszy spektakl na jakim byłam (w Toruniu). Pani Elżbieto, GRATULUJĘ!!! Pozdrawiam Was Panie serdecznie i czekam na następny!

BARBARA WIERZBOWSKA
2010-02-17
...ogromne brawa,ten spektakl to najlepsze lekarstwo na wszelakie smutki, byłyście Panie doskonałe. Jestem pod wrażeniem! Niech żyje KLIMAKTERIUM ... i już :)

ala U z Cz.
2010-02-17
Kochane Panie, ten spektakl jest genialny!!! Byłam wczoraj na nim drugi raz i bawiłam się równie dobrze jak rok temu :) Gratuluję gry aktorskiej i dystansu do siebie!!! Było wspaniale i "do zo" trzeci raz? :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie!!!

Małgorzata z Torunia
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne