Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-03-02
Bardzo, bardzo dziękuje za informację:)) Już się cieszę:).Pozdrawiam serdecznie.

Nata1966
2010-03-02
Ja byłam na spektaklu w Częstochowie super polecam wszystkim

Monika
2010-03-06
Wspaniałe, uśmiałam się za wszystkie czasy. Dziewczyny, jesteście jedyne w swoim rodzaju, zdolne, piękne i nie do podrobienia. Życzę Wam, byście jeszcze długo, długo bawiły publiczność. Dziękuję za Wasz występ w NDM.

Lucyna po piątej siątce
2010-03-06
Ja własnie wróciłam ze spektaklu w Nowym Dworze Mazowieckim. Było wspaniale, salwy śmiechu co chwilę. Wspaniała obsada. wspaniałe kobiety i cała prawda o .....:):):) Pozdrawiam i dziękuję za tak wspaniały wieczór!

agnieszka s.
2010-03-06
Ja też dopisuję się do podziękowań za występ w Nowym Dworze Mazowieckim ! Było ssssuuuuuuuuupppeeeeeeer !!! Obsada wspaniała - jesteście przezabawne i przecudowne !!! SERDECZNE PODZIĘKOWANIA i POZDROWIENIA

Izka
2010-03-07
wycodząc z tego przedstawienia kobiety ...nie matrwią się juz ...z powodu klimakterium:)))) artystki świetne, pomysł swietny!

danusia
2010-03-07
Absolutnie czarujące.... prześmieszne....przezabawne i bardzo mądre.Nie wymyślono takich komplementów , które opisałyby to przedstawienie i grę TYCH WSPANIAŁYCH ARTYSTEK . DUŻE BRAWA!!!

Ana
2010-03-07
Nowy Dwór oszalał na punkcie "KLIMAKTERIUM". Było super, dawno sie tak nie uśmiałam, proszę o bis !!!!

Marta
2010-03-08
Wczoraj byłam na przedstawieniu. COŚ WSPANIAŁEGO. Dawno się tak nie ubawiłam. Świetny pomysł, mistrzoskie aktorstwo. BRAWO!!!!!!!!!

Edka
2010-03-08
Chciałabym podziękować Paniom za chwile wzruszeń i świetną zabawę podczas przedstawienia w Nowym Dworze Maz. Cudowna i mądra rozrywka. Spektakl świetnie trafia tez do młodego pokolenia. Moja 18 letnia córka i jej koleżanki były też zachwycone!!! Swietne dialogi i super gra aktorska. A Pani Jodłowska jest mistrzem świata i jako autorka sztuki i jako aktorka! Jeszcze raz dziękujemy!!!!

Ewa
2010-03-08
Tczew pozdrawia bylo supeeeeerrrrrrrr!!!!!!!!!

Andrzej Turzyński
2010-03-09
Wyrazy uznania za fantastyczne poczucie humoru.... Prześmieszny prezent z okazji 8-go marca... 300 % normy ... w jednym przedstawieniu ... Serdeczne pozdrowienia dla Wielkiej Czwórki pięknych Pań

kociewianka 01
2010-03-09
Od kilkudziesięciu lat tak się nie uśmiałam. Braaawo za kunszt i zaangażowanie dla odtwórzczyń ról.

ewa
2010-03-09
Pomysł i realizacja super, dwie godziny śmiechu ,wylałam tyle łez z dowcipów ,a te teksty do znanej muzyki,myślę już o ponownym obejrzeniu tej sztuki, wyrazy uznania dla aktorek

Dorota L
2010-03-09
Warto obejrzeć, warto się uśmiać do łez ( brakuje nam takich przedstawień), dawno się tak nie ubawiłam jak wczoraj. Wspaniały występ w Krakowie - nowej obsady. Brawo Panie jesteście wspaniałe.

Iwona
2010-03-09
Jestem 16 latkiem z Koszalina,który uwielbia teatr.Myślałem,że to będą jakieś nudy ale gdy się rozpoczął spektakl to chichotałem bez końca.Cudowna komedia na którą wybrałbym się jeszcze raz.Polecam ten spektakl nie tylko paniom ale i panom oraz młodzieży.Pozdrowionka :)

Kubuś Majewski z Koszalina
2010-03-09
potrzebowałam takiego dystansu do tematu, bo to na co dzień wcale nie jest takie wesołe i śmieszne... wróciłam właśnie z przedstawienie w Choszcznie, 2 godziny zabawy i relaksu .Dziękuję bardzo. Byłyście Panie wspaniałe!!!

kobieta menopauzalna
2010-03-09
Właśnie wróciłam z teatru w krakowie i jestem oczarowana. Super sztuka, super relaks. Super pomysł.

kobieta
2010-03-10
Wielkie dzięki za cudowne chwile.Żałuję, że nie zabrałam ze sobą męża, bo niby dlaczego to spektakl tylko dla pań? Może łatwiej byłoby zrozumieć kobietę w tym okresie... . Z wielką przyjemnością wybiorę się jeszcze raz. Z mężem, oczywiście! Pozdrawiam .

Małgorzata Orłowska
2010-03-10
Zostałem zabrany przez żonę na spektakl, który miał miejsce w... Nowym Dworze Mazowieckim (genialny pomysł). Cóż, brakuje mi słów zachwytu. ZNAKOMITE ! Prześmieszne teksty, bajeczna obsada. Chcemy się dostać na to jeszcze raz w Warszawie, ale nie będzie łatwo. Wielkie ukłony !!!

Grzegorz
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne