Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-03-18
Właśnie wróciłam ze spektaklu - jestem zachwycona.Uśmiałam się do łez.Panie byłyście niesamowite.

Maria - po pięćdziestce:)
2010-03-18
Była dziś na spektaklu w Koninie...rewelacja!!!!Nie pamiętam kiedy tak zaj ...fajnie sie bawiłam!!!!Dziękuję!

Dorota
2010-03-20
W piatek tj. 19.03.2010 bylam na Waszym spektaklu w Koninie ,bylo bardzo fajnie bawilam sie wysmienicie.Gratulacje.

Zofia
2010-03-21
coś wspaniałego,każdy powinien to zobaczyć,niezapomniane chwile,wspaniali aktorzy...

mirosława zdrojewska
2010-03-21
Własnie wczoraj miałam przyjemnosc zobaczyc -Klimakterium. Piekna sztuka,wspaniała obsada,niesamowity klimat.

Barbara
2010-03-21
Dn. 20.03.2010. Obejrzałam spektakl. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Mimo ze mam 24 lata ubawiłam sie po same pachy. Ekstra, super i w bardzo komiczny sposób przekazana szara rzeczywistość dotycząca sfery zdrowotnej kobiety w dojrzałym wieku.Sposób w jaki zostało wszystko zaprezentowane powoduje ze problemy tejże natury staja sie tak naprawde dodatkiem do naszego życia i powoduja ze zycie jest wesołe i kolorowe.Polecam !!!W skali 1-10 dostaje 100.

Aleksandra
2010-03-21
Dzisiaj miałam przyjemność być na spektaklu. Wyrazy uznania dla Pani Elżbiety Jodłowskej za pomysł i aktorstwo oraz dla pozostałych Pań z powodu super wykonania:)) Chyba najtrudniej śmiać się....z siebie. To potrafią tylko nieliczni. Temat trudny i trzeba mistrzostwa żeby zrobić z tego zabawę, a Wy to zrobiłyście:)) Zastanawiam się dlaczego jest mało komentarzy od panów.....? Dużo serdeczności i powodzenia:))

Lilianna Golik
2010-03-22
wielkie dzięki za wniesienie radości w serca nasze, od Was aktorstwa powinni się młodzi uczyć, jeśli chcą wyjść na ludzi, szkoda tylko,że tak mało tego typu spektakli i rzadko na prowincji , wymyślcie coś jeszcze i przyjeżdżajcie - czekamy na nasze wspaniałe mistrzynie sztuki aktorskiej , po takim spektaklu to nawet cena biletu do przełknięcia, zdrowia życzę naszym cudownym Paniom i pozdrawiam

Koninianka... i już
2010-03-23
Oj dziewczyny!Jesteście genialne!

krakuska
2010-03-23
Kochani!!! Wczoraj (22.03.2010r.) byłam wraz ze swoim mężem na najpiękniejszym spektaklu, jaki do tej pory miałam przyjemność obejrzeć, tzn. " Klimakterium...i już!". Mam 27 lat i generalnie problem menopauzy jeszcze mnie nie dotyczy, ale został on przedstawiony naprawdę w rewelacyjny sposób.Nie wspomnę oczywiście o najcudowniejszych aktorkach. Panie, jesteście MISTRZYNIAMI w swoim fachu!!! Gratuluję! Dla mnie były to dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak wspaniałej sztuki.Oby takich więcej.(A może warto pomyśleć o sztuce, w której zostanie przedstawiony problem "mendopauzy" u mężczyzn?)

Iwona z Makowa Maz.
2010-03-24
Pani Elżbieto, najwyższe uznanie za tekst, a wszystkim Paniom olimpijskie złoto za jego interpretację. Już wiem dlaczego wciąż tak trudno zdobyć bilety na "Klimakterium". Od niedzielnego spektaklu uśmiecham się na wspomnienie tego co widziałam i słyszałam, odtwarzam nagrania z płyty i żałuję, że nie sposób było zapamiętać wszystkich powalających widza powiedzonek. Niestety, codzienność udawadnia że czterdziestka jest lepsza niż sześćdziesiątka. Bardzo mile odebrałam też fakt, że po przedstawieniu z uśmiechem i bez gwiazdorstwa poświęciłyście Panie czas widzom, mogąc przecież wtedy odpoczywać przed drugim przedstawieniem tego wieczoru. A kończąc bardzo serio: jeśli ktoś z żeńskiej części widowni po otarciu łez śmiechu pójdzie się przebadać, to niech to dobro wraca do Pań zwielokrotnione. Najmilsze pozdrowienia.

Genowefa Kasprzak "sześćdziestka"
2010-03-25
Witam, na tym cudownym bawiłam się w lutym zeszłego w Teatrze Rampa Pani Sienkiewicz, Jodłowska i Zielińska to istny majstersztyk aktorski Autografy od Pań w domu mam na honorowym miejscu Jedynie Pani Cembrzyńska mnie zawiodła Była trochę nieprzytomna... Ale!!! Sztuka rewelacyjna!!! I polecam każdemu, warto czasem z przymrużeniem oka spojrzeć na nasze słabości

Aniczka
2010-03-26
ostrzegam wszystkie panie ktore na spektakl wybieraja sie w makijazu,kobitki nie warto tracic czasu bo i tak sie nie zachowa znaczy makijaz .Łzy lecą same ze śmiechu.Kochane Panie Aktorki jesteście THE BEST.Właśnie wróciłam ze spektaklu w Łodzi gdzie po raz pierwszy grała Pani Ewa Śnieżanka.Pani Ewa jest Pani świetna , w ogóle jest to najlepszy spektakl jaki kiedykolwiek widziałam i nie odpuszę sobie jeszcze raz go obejrzeć we wrześniu.

malgorzata wypych 50+
2010-03-27
Też byłam na spektaklu w Łodzi. Panie są po prostu CUDNE!!!!!!!!!!!!!!!! Teksty są napisane tak jakby AUTORKA czytała w moich myslach. Nieważne czy masz lat dwadzieścia czy osiemdziesiąt - MUSISZ to zobaczyć. Wielkie dzięki dla wszystkich wystepujących Pań!!!!!!!!!!!!

Jola
2010-03-27
Kwiatek cięty,Pszczółka,Śnieżynka i Grażelka, drogie Panie, bardzo wyszło Wam wczoraj w Jaraczu, gratuluję!

Anita B.
2010-03-27
WIELKIE DZIĘKI za przedstawienie -KOCHANE PANIE Żadne słowa nie wyrażą tego co się przeżyło na spektaklu pozdrawiam

Krystyna z Łodzi
2010-03-27
Nie wierzcie, że to spektakl TYLKO dla kobiet 50+ Wszyscy śmieją się do łez:)

Marta
2010-03-28
Rewelacja!!! Tyle łez ZE ŚMIECHU dawno nie wylałam. Z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejemy...Aktorki wspaniałe.Pani Śnieżanka naprawdę pierwszy raz? No to gratulacje pani Ewo!!!!Aktorstwo przednie.

Ewa z Łodzi
2010-03-28
Rewelacja!!! Tyle łez ZE ŚMIECHU dawno nie wylałam. Z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejemy...Aktorki wspaniałe.Pani Śnieżanka naprawdę pierwszy raz? No to gratulacje pani Ewo!!!!Aktorstwo przednie.

Ewa z Łodzi
2010-03-28
Rewelacyjny spektakl! Uśmiałam się do łez, choc był to trudny dzień w moim życiu. Wszystkie Panie świetne! Ukłony dla Pani Eli Jodłowskiej za pomysł i jego realizację. A teraz prywata skierowna do Pani Ewy Śnieżanki - Pani Ewo, przez cztery lata mojej edukacji w liceum, codziennie oglądałam Pani zdjęcie w gablocie "Sławni abslowenci". Rozpoznałam Panią natychmiast i przez całe przedstawienie trzymałam za Panią kciuki. Wyszło SUPER!. Jak wychodziłam z loży, przez moment nawiązałyśmy kontakt wzrokowy, lecz nie miałam odwagi , by podejśc do Pani. Niestety, nie mogłam zostac, by dostac autograf. Może następnym razem .......... Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!!!!!!!!!!

też Ewa z łodzi
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne