Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-02-17
Było super!!! to najsympatyczniejszy i najweselszy "śledzik" od wielu lat ! zapraszamy ponownie :)

50+ z Torunia
2010-02-17
Wspaniałe przedstawienie,dziekuję bardzo.

Anna z Torunia
2010-02-17
Dziękuję za cudowny czas spędzony na spektaklu.Dzięki Wam drogie Panie nie czuję się już stara i nic nie warta. Dziś dzięki adresowi internetowemu znów przyżywałam na nowo radość z bycia "50" -tką

Krystyna z Tounia
2010-02-17
SUPER!!!! ŚWIETNE TEKSTY I PRZECUDOWNE AKTORKI !!! PANI ELŻBIETO GRATULUJĘ POMYSŁU!

torunianka1
2010-02-17
GRATULACJE!!! JESTEŚCIE PANIE WSPANIAŁE !!! I WŁAŚNIE ZROZUMIAŁAM , JAK WAŻNYM JEST MIEĆ POCZUCIE HUMORU I DYSTANS DO SIEBIE I ŚWIATA. NA WCZORAJSZYM PRZEDSTAWIENIU BAWIŁAM SIĘ ŚWIETNIE, USMIAŁAM SIĘ DO ŁEZ I JUŻ CHCĘ WIĘCEJ. Z A P R A S Z A M Y ....

RENATA- TEŻ 50-LATKA
2010-02-17
Pani Elżbieto!!! Świetny pomysł i wspaniała realizacja przedstawiania pozwoliły mi zadumać się, pośmiać i nawet zamartwić o jedną z bohaterek Dziękuję za wspaniały wieczór w Auli UMK w Toruniu i czekam niecierpliwie na następne spotkaniez Wami:))

Marzena z Golubia-Dobrzynia
2010-02-18
Witam i gratuluję pomysłu!!! Wprawdzie jestem dopiero po 40-ce i wszystko przede mną, ale TAKI występ był mi potrzebny. Dwie godziny "ryczenia " ze śmiechu, to cudowne odprężenie w dzisiejszych zabieganych czasach. Jednocześnie jest to świetna promocja zdrowia, dbania o siebie bez przesadyzmu i uświadomienie jak ważne są badania, które powinny robić kobiety.Oczywiście towarzyszył mi mąż dlatego mam nadzieję, że będzie spoglądal na mnie wyrozumiałym okiem, kiedy już się zacznie.....PROSZĘ O JESZCZE !!!! Pozdrowienia z Miasta Aniołów, czyli Torunia

Kasia
2010-02-20
Fantastyczne przedstawienie! Byłam też w zeszłym roku i mam nadzieję, że za rok tez przyjedziecie. Gratuluje pani Elżbieto!

Anka z Torunia
2010-02-20
Miałam przyjemność być na spektaklu w Kaliszu. Już dawno się tak nie uśmiałam. Dziękuję!

:-)
2010-02-20
Rewelacja!Właśnie wróciłam z przedstawienia. Jeszcze trochę brakuje mi do "Klimy" ale za to wiem jak "JĄ" przeżyć z uśmiechem na twarzy:)

Zielona
2010-02-20
Byłam wczoraj na spektaklu w Kaliszu, REWELACJA!!!!!!!z tekstów smiałam sie jeszcze cała sobotę, jestem wręcz zauroczona spektaklem (jak tylko bedę miała okazje pójdę jeszcze raz), Panie podziwiam za kondycję i poczucie humoru, jestem pełna szacunku i podziwu. Pozdrawiam

joanna
2010-02-20
Dzisiaj byłam na spektaklu w Kaliszu. Super to jest mało powiedziane po prostu nawet brakuje słów żeby określić jak było .Mistrzostwo świata dla wszystkich Pań i dodatkowo złoty medal dla " Pamelki ". Dziękujemy i zapraszamy ponownie do Kalisza.

Iwona 40+
2010-02-21
Drogie Panie. Wyśmienite przedstawienie - fantastyczne teksty, humor, dystans i Wasz urok osobisty. Gratuluję i pozdrawiam. Pani Elżbieto - od dzisiaj jestem Pani fanką.

Alda
2010-02-21
Byłam na spektaklu w Kaliszu było super boki pozrywane ze śmiechu.Zachęcam wszystkie panie aby zabrały na spektakl swoich mężczyzn.Uwielbiam wystepujące aktorki każdą z osobna a występujące razem to już mistrzostwo świata!

Jola z Pleszewa
2010-02-21
Ubawiłam się setnie-dzięki. Jedynie żal mi staniczka,który złapałam ale musiałam oddać- a wyglądał tak obiecująco :))

Alicja 56 z Wrocka
2010-02-21
Świetne!! Świetne!! Dzięki Pani Elżbieto za pomysł na takie przedstawienie problemu. Teraz ze śmiechem, a nie z przerażeniem myślę o "objawach". Pozdrawiam wszystkie Panie grające w przedstawieniu we Wrocławiu w dniu 21.02.2010r. i te, które grają w innych "wydaniach". K.K.

Krystyna Kowalonek
2010-02-22
Bomba. Gagi były swietne, przyszłam z mamą, bawiłam się na równi z nią. wielkie dzięki. duzy dystans do siebie dzieki tak wspaniałemu przedstawieniu mozna nabrać ;-)

Gosia z Kalisza
2010-02-22
Świetne kreacje aktorskie, wspaniałe glosy, a jaka młodość biła z aktorek! Już nie pamiętam, kiedy tak sie śmiałam. Wspaniała zabawa z lekką nutą edukacji. Tak trzymać!

Anka z Wrocławia
2010-02-23
Wspaniałe,zabawne i pouczające przedstawienie.Znakomite aktorki.Nie pamiętam kiedy tak bardzo śmiałam się w teatrze.Polecam gorąco spektakl i pozdrawiam Panie w nim występujące.

Magdalena z Wrocławia
2010-02-23
Przedstawienie rewelacyjne, obsada najlepsza z możliwych. Brawo za pomysł realizacji tak trudnego tematu. Jestem pod wieeeelkim wrażeniem!!!!Dziękuję za umożliwienie spędzenia wieczoru w tak atrakcyjny sposób. Jedyny mankament, to duchota w sali Teatru Polskiego we Wrocławiu.

agaharnas
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne