Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-03-29
Byłyśmy na spektaklu w Łodzi z udziałem Pani Śnieżanki. Gratulacje. Była Pani rewelacyjna . Miałyśmy szczęście trafić na świetną obsadę.Polecamy wszystkim bez względu na wiek i płeć.Prosimy o więcej.

Maria i Halina
2010-03-29
Piękne! Wspaniałe! Wzruszające! Życiowe! Dodające otuchy i wiary, że starość może być radosna! Kobiety - jesteście cudowne! Pani Krysiu, kocham Panią za wszystkie role komediowe!

Bożena ze Słupska
2010-03-30
Drogie Panie jesteście świetne.Wspaniały pomysł. Pokazujecie,że życie kobiet + 50 nie jest takie złe. Ubawiłam się do łęz, zresztą tak jak cała widownia. Super !!!!

Ola
2010-03-31
Śmiech ogarnął mnie całą:) Teraz wiem , że tego co przede mną nie należy się bać tylko nadal śmiać się do innych a w szczególności ... do siebie . Wielkie Dziękuję za tę moc . Rycząca 40-stka

Kasia Zubrzycka
2010-03-31
Drogie Panie!!! Tylko pozazdrościć energii na scenie! Jesteście niesamowite! Samba sikoreczka cały czas brzmi mi w uszach! :)

Poznanianka
2010-03-31
Żenada . Z czego się tu śmiać ?? To żałosne

Facet
2010-04-01
Drogie Panie! Obejrzałam wczoraj spektakl w Poznaniu. Jesteście.... boskie. Zazdroszczę energii i humoru. Nie jestem jeszcze w fazie menopauzy ale wiele problemów których wczoraj dotykałyście dotyczy przecież każdej kobiety. Jestem tuż przed 40 i teraz czas mógłby się zatrzmać. Ale nie ma tak dobrze. Dziękuję za przaśną zabawę i mile spędzony czas w Pań towarzystwie. Pozdrawiam i życzę cudownych świąt.

ania z poznania
2010-04-01
właściwie nic dodać do opinii, które tu czytam: było cudnie i fajnie było się pośmiać z własnych "przypadłości" choć niby wcale one do śmiechu. Moja przyjaciółka w pewnym momencie spytała "kiedy One mnie podglądały?" serdecznie pozdrawiam i życzę pięknych Świąt.

maria antonina z Poznania
2010-04-07
RAJ DLA DUSZY, PANI KRYSTYNO CHYLĘ CZOŁO<

MARIA
2010-04-07
Ja byłam wczoraj na spektaklu w Białymstoku. Super. Uśmiałam się do łez. Byłyście Panie wspaniałe. Dziekuję.

Basia
2010-04-07
Drogie Panie z "Klimakterium"! Miałam przyjemność widzieć Wasz spektakl w Białymstoku. Byłyście cudowne, wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju!!!To było naprawdę niezapomniane wrażenie. Dużo humoru, śmiechu dosłownie do łez, ale i też refleksji, że po czterdziestce życie też może być fajne. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

45-latka
2010-04-07
Chciałabym ustosunkować się do lakonicznej opinii osoby podpisanej "Facet" z dn. 31 III 2010. Pana komentarz świadczy o mizernym poczuciu humoru i staroświeckim sposobie myślenia. Współczuję kobietom z pana otoczenia. SZTUKA BYŁA REWELACYJNA!

Kobieta przed klimakterium
2010-04-08
poprostu super. mam 26 lat ale uśmiałam sie niesamowicie ;] oby więcej takich przedstawień

Monia
2010-04-08
Byliśmy na spektaklu 5 IV . Rewelacja :))))))). Wspaniała zabawa. Trafiliśmy na wspaniały skład aktorek , a Pani Sienkiewicz ... krótko mówiąc - klękajcie narody !! Już dawno tak się nie ubawiliśmy ! Gratulacje za pomysł, odwagę i realizację.

Mira i Darek (51)
2010-04-08
Byłam drugi raz na spektaklu. Znów się "obśmiałam jak norka". Chyba ze spektaklu na spektakl Panie są jeszcze fantastyczniejsze. Wielkie gratulacje dla wszystkich Pań. A pomysł na temat kapitalny, w końcu co roku przybywa kobiet z tą "przypadłością". Te młode też się spotkają z tym, prędzej czy później, i dobrze im tak! :-) Polecam wszystkim znajomym (panom również) pobieganie za biletami na "Klimakterium". Mam płytę z piosenkami, ale wcale nie pogniewałabym się za możliwość obejrzenia Was na dvd, wtedy kiedy mnie dopada jakaś chandra albo inny "dół", chociaż zdecydowanie wolę się uchachać. A założę się, że i tak na Wasze przedstawienie waliłyby tłumy. Obiecuję, że wybiorę się jeszcze raz. Jeśli tylko upoluję bilety. Całusy dla Pań.

Sześćdziestka (M.)
2010-04-11
Kiedy będzie spektakl w Szczecinie !!!!!!! ???????

mirka
2010-04-13
szczecin - teatr wspoczesny , 28.06.2010 godz. 17.00, 20.15 tel.kontakt 601 79 14 74

organizator szczecin
2010-04-20
BRAWO!!!! Obejrzałam spektakl w Piotrkowie, moje klimakterium w perspektywie :), pewnie będzie łatwiej z takim spojrzeniem :)))). Podziwiam talent i temperament występujących Aktorek. Dziękuję:)

mmmm
2010-04-21
również w Piotrkowie, bezbłędny spektakl, teraz z pewnością klimakterium nie kojarzy mi się ze zmorą i szybkim kroczeniem w szarą starość

tralalala
2010-04-22
Po spektaklu w Lublińcu - piję gin&soda aby zapobiec ucieczce hormonów i... za zdrowie wspaniałych aktorek!

pięćdziestka+
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne