Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-02-23
Świetnie się bawiłam :) Niesamowita sztuka o tym co czeka każdą z kobiet, podana z humorem. I te cudowne babeczki... każda inna i cudna, z pozytywną aurą :))) Gratuluję pomysłu

Jola z Wrocławia
2010-02-23
Polecam wszystkim, nie tylko paniom po …tce, dawno się tak fantastycznie nie ubawiłem. Wspaniała szkoła samokrytyki i dystansu do siebie KLIMAKTERYJNIE GORĄCO POLECAM

PAWEŁ PO 30-TCE
2010-02-23
Obsada wspaniała! Zabawa wspaniała! Dwie godziny prawdziwego śmiechu, były też chwile zadumy i zastanowienia - jakie jesteśmy i dokąd zmierzamy, wszystko razem smacznie podane. Gorąco polecam. Drogie Panie bardzo Wam dziękuję. Już sprawdzam kiedy następny raz zawitacie do Wrocławia:)

Agatacik
2010-02-23
Idąc na ten spektakl byłem zniechęcony wolę kino nie lubię teatru , ale to co zobaczyłem i usłyszałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Coś wspaniałego tego po prostu nie można opisać słowami to trzeba zobaczyć. Wspaniałe przeżycie , wspaniała obsada a to co te Panie wyprawiały na scenie nie można opisać to trzeba zobaczyć. Nie polecam osobom po operacji ze " świeżymi szwami" mogą popękać - to jest jedna wielka beczka śmiechu, a co najciekawsze śmiejemy się z samych siebie-bo to co dzieje się na scenie to jesteśmy my sami i to nas dotyczy i to jest o nas . Coś wspaniałego każdy powinien to zobaczyć - a może zmieni podejście do życia. Oczywiście owacje na stojąco- bardzo zasłuzone.

Sprawiedliwy (Tadeusz)
2010-02-24
Z utęsnieniem czekamy na występ 6 marca w naszej miejscowości :)

Marta Malewska
2010-02-24
Drogie Panie jesteście wspaniałe,wczoraj byłam na występie we Wrocławiu odmodniałam .Już nie pamiętam kiedy tak mocno pracowała moja przepona ze śmiechu a jak Pani Jodłowska szukła komórki w torebce to widziałam siebie jak szukam kluczy lub komórki . Polecam wszystkim Paniom to trzeba zobaczyć i przeżyć. Gratuluje Pani Jodłowskiej pomysłu no takiej wspaniałej osady . Dziękuje.

Anna Gierko
2010-02-25
Dziękuję za to, że mogłam uczestniczyć w tym przezabawnym spektaklu. Otrzymałam odpowiednią dawkę humoru najwyższej jakości. Czekoladki też mi wyjątkowo smakowały. Czekam na następne tak wspaniałe przedstawienia.

Miriam
2010-02-27
Jesteście Panie kochane! dziekuję za tak miły spektakl jakim jest "Klimakterium...i już". Bawiłam się świetnie! pozdrawiam Was wpaniałe kobietki!

sinka
2010-02-27
Kochane Panie, bardzo dziękuję za wspaniały wieczór! Jesteście superzaste!!! Wszystkie! Spektakl jest wspaniały! Bawiłyśmy się z koleżankami wyśmienicie! Autorce gratuluję pomysłu i poczucia humoru! Serdecznie pozdrawiam!

Beata - kobieta po czterdziestce :-)
2010-02-27
Drogie Panie jesteście wspaniałe! Dawno tak się nie ubawiłam. Każda z Was jest inna, ale równie wspaniała. Dziękuję za super zabawę. Pozdrawiam serdecznie.

Anna Wątroba
2010-02-28
Rewelacja, rewelacja i jeszcze raz rewelacja. Dwie godziny śmiechu. Gratuluję pomysłu i wykonania.

Iwona
2010-02-28
Właśnie wróciłam ze spektaklu w Dąbrowie Górniczej,widownia pełna ,zdziwiłam się ,ale było też trochę panów.Polecam obejrzenie tego przedstawienia wszystkim bez względu na płeć.Swietna zabawa,dziękuję serdecznie wykonawczyniom i autorom

wisia
2010-02-28
Właśnie wróciłam ze spektaklu w Dąbrowie Górniczej!!!!!WSPANIAŁY bo wspaniałe są te cztery aktorki występujące w nim.ZABAWA PRZEDNIA.Jaka to sztuka ....umieć się śmiać z samej siebie. Wszystko bardzo zabawne i wesoło przedstawione....a takie ISTOTNE!!!Uśmiałam się bardzo-tak jak wszyscy.

BARBARA 50+
2010-03-01
Świetny spektakl i świetna obsada, a pani Krystyna super! Temat trafiony w dziesiątkę! Dziękuję za cudną zabawę i 2 godziny śmiechu! Pozdrawiam ciepło cały zespół:)))

kobieta z pełnymi objawami:)
2010-03-01
Mam pytanie....Czy ktoś wie gdzie Klimakterium można bedzie obejrzec w Katowiacach? Podobno będzie w kwietniu... Tylko gdzie? Widziałam już 1 raz i chętnie pójdę jeszcze raz.

Nata1966
2010-03-01
Było niesamowicie, uśmiałam się do łez. Warto iść, zwłaszcza z koleżanką!!

Aśka z Częstochowy
2010-03-01
Dzisiaj byłam na przedstawieniu w Częstochowie. Super, mimo,że u mnie wiek liczy się, jeszcze, w -tkach. Bawiłam się świetnie!

Sawa
2010-03-01
Inna obsada nie wchodzi w grę!!! Te kobiety są BOSKIE;) Fikać na scenie (i to jak!!!) przez 2 godziny, a potem z uśmiechem na ustach rozdawać autografy..... Wielki talent, wielkie poczucie humoru, WIELKIE JESTEŚCIE!!! Do klimakterium trochę mi daleko, ale jak tak to wygląda - warto czekać! Dziękuję;)

;)
2010-03-02
Mam wielką prośbę o 2 bilety na 28 marca, lub inny termin marcowy na spektakl Klimakterium i już...jest dla dla mnie sprawa niemalże życia i śmierci...może ktoś z jakiegoś powodu nie będzie mógł uczestniczyć w tym terminie w przedstawieniu i mógłby mi odsprzedac bilety?mój adres mailowy-kafranek@poczta.onet.pl

Katarzyna Frankowska
2010-03-02
Przedstawienie w Katowicach odbywa sie w Górnośląskim Centrum Kultury 25.04 o godz. 19.00. Bilety w kasie lub na www.ticketportal.pl

Ela
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne