Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-08-26
Nie mogę powiedzieć nic pozytywnego na temat spektaklu w Krynicy. Organizatorzy nie zadbali o właściwe nagłośnienie "sali" (pomijam odczuwalne na widowni zapachy sąsiadującej z nią toalety z lat pięćdziesiątych, plastikowe krzesła itp przyjemności), dialogi były w pierwszej części mało słyszalne, wręcz niesłyszalne, a w drugiej z wyraźną wadą dźwięku. Ta "perła uzdrowisk" powinna się bardziej postarać. Szkoda dobrego spektaklu i dobrej obsady na ten "kurort".

Ewelina
2010-08-28
Bardzo dziękuję za wieczór pełen dobrej zabawy, relaksu i wielką klasę Pań występujących na scenie. Chętnie wybiorę się na ten spektakl jeszcze raz i jeszcze raz.... Polecam wszystkim paniom i panom. Panowie tez znajdą tam coś dla siebie. Serdecznie pozdrawiam. Gratulacje za pomysł i wykonanie.

Dorota Korycińska-Chaaban
2010-08-30
Super przedstawienie i super obsada Pań: Gadecka, Okupska, Śniezanka, Krajewska, w kinoteatrze Uciecha w Krakowie. Szkoda tylko, że nie ma z nimi żadnych filmików na tej stronie.

Bogda
2010-08-30
Drogie Panie ! Czytam Wasze opinie na temat spektaklu i już nie mogę się doczekać, 27 października będę mogła obejrzeć "Klimakterium" w Kołobrzegu, pozdrawiam

Marzenka
2010-09-01
Najlepsza obsada na świecie!!!Panie: Elżbieta Jarosińska Elżbieta Jodłowska Krystyna Sienkiewicz oraz Grażyna Zielińska! Pomimo młodego wieku bawiłam się niesamowicie na tym spektaklu. Ogromne podziękowania za trud włożony w zagranie tego spektaklu, niesamowity wokal oraz poczucie humoru!!! Gorąco polecam obejrzenie tego niesamowitego spektaklu drogim paniom ale nie tylko panom na pewno przypadnie do gustu również :) chętnie zobaczę po raz kolejny Pozdrawiam :)

Paula Warszawa
2010-09-01
*Elżbieta Jarosik bardzo przepraszam z błąd w nazwisku!

Paula Warszawa
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Kwiecień 2024 »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


Wymagania techniczne