Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-03-10
Kochana Pani Elżbieto, jeszcze raz chciałabym podziękować za wspaniały spektakl. Był to fantastyczny prezent na Dzień Kobiet. Wasz spektakl powinien być przepisywany na receptę przez lekarzy, aby uchronić kobiety przed zmorą klimakterium. Nawet ten okres w naszym życiu może być piękny i radosny, o ile potraktujemy go tak jak Panie proponują. Życzę Paniom dużo zdrowia i uśmiechu. Ewa Wasielewska PS. Mam nadzieję, że uda mi się dostać bilety ( chociaż graniczy to z cudem) na wrześniową wizytę Pań w Tczewie. Chcę wybrać się jeszcze raz, ale tym razem z mężem.

Ewa Wasilewska
2010-03-11
Świetne! Zabawne! Optymistyczne! Życiowe! Co za wspaniała obserwacja ludzi - wielkie brawa dla Autorki! Jestem pod ogromnym wrażeniem spotkania z Paniami w Koszalinie w dniu wczorajszym! Idę znowu w czerwcu, bo na kwiecień nie ma już biletów !!!! Myślę, że wczorajsza dawka optymizmu będzie się we mnie trzymać do późnej starości!!!!!!!!!!!

Bożena Kolisz
2010-03-11
Byłam pod ogromnym wrażeniem. Na spektakl zabrałam swoją mamę, która jest już po okresie klimakterium a ja dopiero przed. Stwierdzam jedno - niestraszna mi menopauza:) Gratuluję wszystkim ludziom, którzy przyczynili się do powstania tego spektaklu:)

Agnieszka Kowalczyk
2010-03-11
Cudownie. Jesteście boskie. Właśnie wróciłam z Teatru w Słupsku,zabrałam córkę i mimo moich 57 lat, trzymam się dobrze. Ale to zrozumiałam właśnie dziś. Wspaniale że można spojrzeć żartobliwie na te sprawy. Cudowne piosenki. Kocham Was, tak chciałam krzyknąć z widowni. Zabrakło odwagi.

Ewa Mazur
2010-03-12
Wlaśnie dzisiaj miałam wielka przyjemność Was ogladać, słuchać i podziwiać .Wasz humor, fantazje i niebywały warsztat aktorski, wokalny i komediowy powinny zobaczyć wszystkie kobiety.Byłyście cudowne. Te kilka godzin minęło zadecydowanie za szybko. Wielkie ukłony i podziekowania .Poruszony przez Was temat to cacko .Dziekuję.

Dorota63
2010-03-12
Kochane Kobitki! To,że mi się strasznie podobało,to raczej nie dziwota. Ale,że mój Mąż się ze śmiechu popłakał,to już inna sprawa (aby zdementować wcześniejszą opinię niejakiego "posejdona", wiem co mój chłop ma między nogami i jestem z Tego bardzo zadowolona!) ...:] Rewelacyjne teksty (nawet jeśli większość się już "gdzieś" słyszało, tu stanowią mieszankę wybuchową), świetne aranżacje piosenek, mnóstwo śmiechu i zdrowego dystansu do siebie. Moje gratulacje! Oby więcej takich sztuk, a wszyscy będziemy zdrowsi i weselsi.. Pozdrawiam serdecznie :)

Alicja
2010-03-14
To widac.Po nazwisku.jestem facetem. mam 53 lata, ogladam wsyzstko, co teatr moe pokazac w mojej okolicy.Klimakterium, najlepsza sztuka po wojnie.pani Jodłiwska moze stanąc w szranki z Fredrą.Zemsta broni sie sama,żaen teatr nie potrafi jej zepsuć.z Klimakterium bedzie to samo.za 50 lat zabrzmi też pieknie.

Jerzy Fryckowski
2010-03-16
Kochane Panie było super, bardzo dziękuję były to dla mnie niezapomniane chwile . Spektakl ten pozwolił oderwać się od szarości dnia codziennego .BRAWO

Teresa z Bydgoszczy
2010-03-16
Wczoraj byłam na spektalku w Bydgoszczy wraz z mamą i przyjaciółką. Wszystkie uśmiałyśmy się do łez. Było cudownie. Od wczoraj jestem fanką Klimakterium. Już zarezerwowałam bilet na następne przedstawienie, tym razem w Gdyni. Zaraziłam już koleżanki w pracy i jedziemy "całą bandą". ;-)

Dora
2010-03-16
Byłam, widziałam, przyjdę jeszcze nieraz z koleżankami i kolegami

ewa
2010-03-17
Dziękuję za wczorajszy wspaniały i humorzasty wieczór . Dawno się tak nie uśmiałam.:):)

Emi
2010-03-17
Szanowne Panie, WIELKIE DZIEKI za wspaniały wczorajszy spektakl :) wybieram sie jeszcze raz, tym razem z mama , to zdecydowanie cos dla niej , choc i ja bawilam sie wspaniale:))) POZDRAWIAM

AD
2010-03-17
Witam, Kiedy zawitacie z przedstawieniem Klimakterium w Katowicach lub okolicach? J Wszyscy tu na Was czekają!!! J

Faustyna
2010-03-17
Nie potrzebne wizyty u lekarza!!! Jeżeli któraś z nas ma problemy, to radzę wybrać się na spektakl. Można nabrać zdrowego dystansu do wielu spraw a jak cudnie pracuje przy tym przepona!!! Być kobietą to o wiele lepsze niż takim wyrostkiem robaczkowym - to wniosek z żartu o mężczyznach, który usłyszałam na spektaklu. A czekoladki "Merci" rzeczywiście nie tuczą!!! Gorąco polecam spektakl wszystkim paniom i koniecznie zabierzcie swoich panów. Miłej zabawy!!! Serdeczne podziękowania dla wszystkich Pań Aktorek, które wczoraj wystąpiły w Bydgoszczy.

Maja 50-tka z małym haczykiem
2010-03-17
Uwielbiam was !

Ja
2010-03-17
Byłam dzisiaj w Kwidzynie cudnie się bawiłam ,było super przedstawienie, cztery Panie były i są WIELKIE. Pozdrawiam gorąco

Donia
2010-03-17
Właśnie wróciłam ze spektaklu. Już nie prędko pójde do lekarza - właściwie po co?. Jeszcze raz obejrze "Klimakterium" i .........jestem zdrowa.

Maja
2010-03-17
Rycząca, ale ze śmiechu. Taka dawka pozytywnej energii i humoru przez "duże H" płynącej ze sceny kwidzyńskiego teatru to niezapomniane przeżycie. Serdeczne gratulacje oraz słowa uwielbienia dla wszystkich występujących Pań, ale szczególne dla niepowtarzalnej pani Krystyny Sienkiewicz - tylko pozazdrościć takiej formy. Jest pani świetnym dowodem na to, że życie zaczyna się po 40-tce i 50-tce, i 60-tce ... :)) Budujące doświadczenie i niezapomniane wrażenia, za które bardzo dziękujemy.

rycząca 40-tka
2010-03-18
brak słów by wyrazić uznanie dla twórców i aktorek ...Panie jesteście Boskie w całym wydaniu. w życiu nie uśmiałam się tak do łez jak wczoraj dzięki Wam !!! sztuka ponadczasowa ... !!!! i na pewno pójdę na nią jeszcze raz :D z wyrazami szacuku i uznania ..kwidzynianka

jeszcze trochę coraz bliżej klimakterium ;)
2010-03-18
brak słów by wyrazić uznanie dla twórców i aktorek ...Panie jesteście Boskie w całym wydaniu. w życiu nie uśmiałam się tak do łez jak wczoraj dzięki Wam !!! sztuka ponadczasowa ... !!!! i na pewno pójdę na nią jeszcze raz :D z wyrazami szacuku i uznania ..kwidzynianka

jeszcze trochę coraz bliżej klimakterium ;)
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne