Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-05-27
Rewelacja!!!!!!!! Wspaniale zagrane!!!!!!!!!Na duszy i ciele lżej Jechałam na spektakl do Chełma ponad 120km....naprawdę warto....pojechać następne 120..... :) :) :)

Telka
2010-05-27
Zabawa prześwietna, teksty z serii SAMO ŻYCIE, gra aktorek- cud ! Byłam z koleżanką, ale w przyszłości zabieram męża. Koniecznie ! Dawno tak się nie bawiłam i nie śmiałam z ... samej siebie i swoich problemów. A swoją drogą- skąd pan Cezary Domagała tak zna kobiety ? Gratulację i podziękowania !!!

beata
2010-05-27
Spektakl dość fajny, ślicznie pani śpiewa pani Elu, ale ciut mało ambitny

Jagoda
2010-05-28
Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!

ewa
2010-05-29
Drogie Panie!Wczoraj wieczorem spędziłam uroczy wieczór w Pań towarzystwie.Ze wzgędu na Dzień Matki zaprosiłam na Pań spektakl moją Mamę i był to strzał w dziesiątkę !!!Bawiłyśmy się przednie -jesteśmy zauroczone nie tylko treścią tego spektaklu ,ale przede wszystkim Paniami -gracją ,energią i wyglądem .Było super,jesteśmy pod wrażeniem .Oczywiście kupiłam płytę i od rana słucham ,śpiewam i cieszę sie ,że jestem 40-tką !!!Pozdrawiam serdecznie .

Beata Łukawska
2010-05-30
Właśnie wróciłam ze spektaklu ! A właściwie wturlałam się do domu z potwronym bólem brzucha. Moja przepona nie ma siły na więcej. Dawno sie tak nie ubawiałam jak w godz. 19.30- 22.05. To był fantastycznie spędzony czas! Dziękuję! Proszę o część 2w Krakowie.

wredna wielbicielka
2010-05-31
Wczoraj byłam na spektaklu w Warszawie. Wspaniałe aktorki, świetny humor i podejście do tematu :) jestem ubawiona po pachy. Dziękuję

Iwek
2010-05-31
Klimatycznam i siksownam !!! rewelacja-dziękuję.

Krakowianka jedna :)
2010-05-31
Rewelacja, dawo tak sie nie ubawilem, Krystyna Sienkiewicz zawsze byla moja idolka i jak ogladalem Rzeczpospolita Babska i dzisiejszy spektakl to to byla ta sama Krysia. Sciskam wszystkie panie Roman S.

Chinczyk Mokotow
2010-06-01
Szanowni Państwo! Już w czerwcu zapraszamy na nowe przedstawienie oparte na motywach "Klimakterium ...i już!" - MENOPAUZY SZAŁ, czyli zabawa z Klimakterium! Wystąpi niezastąpiona Pani Ela Jodłowska oraz specjalni goście, m.in. Kabaret Czerwony Tulipan i córka Pameli! Nowe dowcipne dialogi i sprawdzone "klimakteryjne" hity! Więcej na www.teatrcapitol.pl Serdecznie Państwa zapraszamy!

Teatr Capitol w Warszawie
2010-06-04
Świetny spektakl!!! Dwie godziny cudownej zabawy i śmiechu do łez. Wielkie brawa dla całej obsady!!!! Ale Pani Małgorzata Duda -REWELACJA!!!!!

40-latka
2010-06-04
świetny spektakl, niezapomniany czas, niezapomniane przeżycia, świetna zabawa w towarzystwie aktorskich tuzów-pani Sienkiewicz, Jodłowskiej Zielińskiej, Jarosik-gratuluję i dziękuję za dwie godziny zabawy

ania
2010-06-06
05.06.10 byłysmy na spektaklu. Bardzo nam się podobało.Przyjechałysmy z zorganizowaną grupą emerytów z Ostródy. temat sztuki - nasze życie codzienne. Brawo Pani Jodłowska. Główny motor napędzający.

krystyna i Kazimiera
2010-06-06
Szanowne Panie niedawno byłem z moją dziewczyną na spektaklu "Klimakterium i już!" - które bardzo nam się podobał i za który dziękuję wspaniałym aktorkom. Ten spektakl zainspirował mnie do zorganizowania warsztatu jogi o tej tematyce, na który serdecznie zapraszam. W ostatni tydzień sierpnia zapraszam na kobiecy warsztat jogi "Jesienne przebudzenie" do Michałowic koło Szklarskiej Poręby. Warsztat będzie obejmował codzienne zajęcia jogi, a także spotkania z lekarzem i masażystą oraz dodatkowo będzie można obejrzeć spektakle „Teatru Naszego”. Wszystko to by uświadomić Ci, jak pięknym okresem w życiu może być czas kobiecej dojrzałości. By pomóc Ci otworzyć się na świat i zmiany, które się dokonują w Tobie i Twoim ciele. Do swojego domu i teatru zapraszają aktorzy Jadwiga i Tadeusz Kutowie - koniecznie zajrzyj na ich stronę www.teatrnasz.pl. Prowadzenie zajęć: Gerard Szymański/Yo Studio Jogi Opłaty: 1400zł - warsztat, zakwaterowanie, wyżywienie, (2 posiłki dziennie), wykład, masaż więcej info na stronie Yo Studia Jogi: http://www.yo-ga.pl lub pod mailem gerard.szymanski@yo-ga.pl

Gerard Szymański
2010-06-07
Satyra satyrą, ale niektóre teksty są stanowczo za bardzo żenująco -trywialne ! W tej mizerii na szczęście wyróżniała się pozytywnie gra Pani Krystyny Sienkiewicz ...z wielkim taktem i klasą ...to zapewnie poprawiło trochę moją opinię o tym spektaklu. Ceny biletów są za wysokie / 80zł/, trudno przecież ten spektakl zaliczyć do wielkich wydarzeń artystycznych. Mam prawo do przedstawienia własnej opinii i proszę wszystkie Panie o nie komentowanie jej!

Paula Saska
2010-06-07
Byłam na Menapauzy szał - Pani Dominika pięknie śpiewa. Sztuka jest super – biorą w niej udział również widzowie: są wciągani przez aktorów na scenę i muszą z nimi śpiewać lub robić to co im aktor powie….:) Zabawa przednia!!! A Pani Jodłowska Mistrzostwo świata

M.Fabisiak
2010-06-07
Bawiłam się genialnie!!! Spodziewałam się dobrej zabawy i żeby mi nikt nie kazał przezywać sztuki przez wielkie SZ. I było dokładnie tak!!! Śmiech, śpiewy chóralne z obowiązkowym fałszowaniem publiczności, bosmy przeciez Polacy a nie jacyś Niemcy czy iini Włosi. Pani Jodłowska w świetnej formie (fragment z lamentowaniem genialny), Dominika śpiewa przepięknie, Czerwony Tulipan niezawodny :) Bardzo dziękuję, bylo warto!

Magda L.
2010-06-08
Dziękuję za spektakl w Gdyni. Byłam na nim z moją mamą, obie świetnie się bawiłyśmy! Jesteście Panie niesamowite. Warto było czekać 3 miesiące, żeby Was spotkać.Raz jeszcze DZIĘKUJĘ;-)

bluzkazRzymu
2010-06-08
Bylam wczoraj...spoko.troszke odpoczelam od smutkow dnia codziennego,Panie obok mnie i nie tylko poirtyowane Miedzynarodowka....lekka przesada drogie aktorki.

kasia
2010-06-08
Dziewczyny BYŁYŚCIE CUDOWNE :-) WCZORAJSZY SPEKTAKL dodał energii, radości i uśmiechu na wiele, wiele dni.

Kasia
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne