Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-06-08
Ubawilam sie po pachy .obsada wysmienita Gwiazdy super !Gratuluje pomyslu czekam na wiecej .

emilia ze Starogardu-Gd
2010-06-08
Uwielbiam spektakle w tak doborowej obsadzie, gra aktorska przecudowna!!!!! Jutro od śmiechu będę miała zakwasy... :)

Starogard Gdański
2010-06-09
obejrzałam spektakl w Starogardzie Gd. Jestem pod wrażeniem!!! Mam ochotę wybrać się jeszcze raz. Wielkie ukłony dla PAŃ -aktorek, dla Pani Elżbiety za cudowny pomysł, ubawiłam się do łez. Pozdrawiam

teresa
2010-06-09
Na ten występ czekaliśmy pol roku i bylo warto!jechalismy zorganizowana grupa z pracy,nas babek 10 i jeden rodzynek męski(reszta panow zdezerterowala-no bo po co?) i potem żałowali jak moj mąż dumnie reprezentował koszulkę z autografami aktorek!! dialogi tekstow-rewelacja!P.Sienkiewicz-przeszła samą siebie i dla nas jest miss Lublina jak nic!

Magda z mężem
2010-06-10
Dawno nie ubawiłam się tak, jak na przedstawieniu Menopauzy szał :-) Bardzo polecam wszystkim, którzy lubią dobrze się bawić i śmiać do bólu brzucha;-)

Małgosia
2010-06-10
dziewczyny jestem zachwycona sztuką i grą na najwyższym poziomie .Najwyższe uznanie dla autorki,dla autorów tekstów,dla kompozytorów,dla wszystkich ,którzy chociaż w niewielkiej cząstce przyczynili się do sukcesu tego widowiska.Mam 42 lata i utożsamiam się z tymi tekstami, a najbardziej chciałabym podziękować Ewie Śnieżance, wywarła na mnie ogromnie duży wpływ i wrażenie ,swym niesamowitym głosem,osobowością,grą, charyzmą , charakterem ,oraz urodą .Pani Ewo szkoda,że nie mogę Pani Poznać osobiście,ale życzę wielu sukcesów zarówno na scenie jak na innych płaszczyznach życia

Małgorzata Sutor , Inowrocław
2010-06-11
Śmiałam się do łez. Pani Elżbieta Okupska jest przekomiczna!

Ola
2010-06-13
Właśnie wróciłam z krakowskiego spektaklu .Nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam. Już posłuchałam płytki i myślę ze będę do niej często wracać. Wspaniałe przedstawieni. Gratuluje Paniom z całego serca i pozdrawiam serdecznie.

Magdalena
2010-06-14
Rewelacja! :) Kraków wczoraj pękał ze śmiechu! Ubawiliśmy się z mężem po pachy-udało mi się go odciągnąć od rozgrywek piłkarskich ;) i był zachwycony spektaklem. Co za energia! Życzę sobie i innym takiej :) Ukłony dla Pań! :)

iga ziółko
2010-06-14
Białystok został rozbawiony!!! bez względu na płeć i wiek. Rewelacja. Co chwilę przypominam sobie jakieś teksty i pękam ze śmiechu. Polecam Gorąco!!!!!!!

Ewelina
2010-06-15
Swietny spektakl! Dwie godziy dobrej zabawy! Wiele trudnych tematow ujete w dowcipny sposob. Wczorajsze przedstawienie w kinoteatrze "Uciecha" dlugo zostanie w moich wspomnieniach. Cala prawda o nas kobietach w "pewnym" wieku. Obsada - rewelacja. Dziekuje!

monika dudek
2010-06-15
Doskonały spektakl, doskonałe kreacje Aktorek...warto wydać kilkadziesiąt złotych i zafundować sobie coś dla ducha - to milsze niż kolejny ciuch... ZDECYDOWANIE POLECAM I pozdrawiam Dziewczyny z Klimakterium :-)

Miechowianka
2010-06-15
Byłyśmy w sobotę na spektaklu "Klimakterium...i już!" w Krakowie.Trzy pokolenia kobiet i wszystkie bawiłyśmy się świetnie. Dwie godziny śmiechu oraz rewelacyjne dialogi które na długo zostaną w pamięci. Gorąco wszystkim polecamy.

Kaja, Lidia i Lucyna
2010-06-16
Byliśmy wczoraj na spektaklu w Ciechanowie. Świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy !

Muszka
2010-06-16
Byłyśmy wczoraj na spektaklu w Ciechanowie.Wszystkie kobietki po 50.Rewelacja,super zabawa,aktorki wspaniałe.Polecam wszystkim paniom i panom.

wiesława nawotczyńska
2010-06-17
Wczoraj, w Ełku obejrzałam pięknie napisany i zagrany spektakl. Na trudny, wstydliwy dla nas temat spojrzałyśmy z innej perspektywy. Mam nadzieję, że od tej pory wiele z nas będzie podchodziło do przytrafiających się nam "objawów' klimakterium z humorem i dystansem. Szkoda, ze na widowni były głównie kobiety. Nieliczni Panowie, bawili się chyba jeszcze lepiej niż Panie. Elżbieto, dziękuję Pani za wspaniałą zabawę.

Krycha 50 latka
2010-06-17
Cieszę się, ze dane było mi znowu z WAMI bawić się... Było super!!! Byłam w zeszłym roku jak występowałyście Panie w Olsztynie i dzisiaj... widownia szalała... super! Olsztyn - dziękuje...

Ewa Traczyk.... OLSZTYN
2010-06-18
Wspaniała gra wszystkich Pań,serdecznie dziękuję za mile spędzony czas z Wami.

Elżbieta M.
2010-06-19
Ełk dziękuję!!!!

pela
2010-06-21
Wow, dwie godziny smiechu do łez, to istny wyczyn. Wspaniały kontakt z widocznościa, mądry i dowcipny spektakt, jednak w tle dość cieżki temat, dla niepogodzacych kobiet...

Maciej Kostecki
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne