Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-05-06
Na spektaklu byłam z mamą i teściową i dawno się tak nie uśmiałyśmy. Dziękujemy za super zabawę :-)))))

Mafia
2010-05-06
coś wspaniałego!!!

kika
2010-05-06
Dla mnie rewelacja. Teksty i aktorki fantastyczne. Na pewno wybiorę się jeszcze raz i jeszcze, i jeszcze...

Walentyna Sposób
2010-05-06
Przedstawienie świetne! Rewelacja!

alagoz
2010-05-06
Przepyszna zabawa...aż dech zapierało. Dziękuję za spektakl w Gorzowie.

daisy1973
2010-05-06
Wychodząc z teatru w Gorzowie Wlkp poliki miałem obolałe od chichotu. Drogie Panie, byłyście nieziemskie! Zapraszamy częściej na deski naszego teatru. Serdecznie pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za fantastyczną zabawę!!!

yecchy
2010-05-08
Obsada warszawaska jest boska !!! Widziałam Klime już 4 razy i życzę sobie takiej obsady w moich rodzinnych Katowicach. Kobiety jesteście nieziemsko dobrze dobrane ! Po wczorajszym spektaklu w Warszawie stwierdzam Ze wasza czwórkę dobrała jakaś siła wyższa ! R e w e l a c j a! Pozdrawiam !!!

Kacha
2010-05-09
Jesteście rewelacyjne, cudne, boskie boli mnie wszystko od śmiechu -a jednocześnie wiem,że nie jestem sama ,że łączymy się w naszej doli niedoli hihihihihihih. Gorące pozdrowienia.

Kasia 45
2010-05-10
Wspaniałe przedstawienie, super spędzony czas i śmiechu co nie miara:)to dzięki Wam Miłe Panie! Prosimy o więcej...:)

magdalena1981
2010-05-10
Pani Elu-fantastyczne!!! Gratulacje za pomysł i sceniczne koleżanki!!! Uniżona prośba o męski odpowiednik spektaklu- my, faceci nie potrafimy tak z siebie się śmiać.Żona właśnie podpowiada, że w takim przypadku ona zafunduje bilety:).

ewa@darek
2010-05-11
Bardzo,b,b,b,b,b,bardzo dziekuję za cudownie spędzony czas z Paniami. Nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam. Jesteście Panie RAKIETAMI cudowne,ślicznie dojrzałe,to co robicie na scenie zasługuje na OSKARA. Wszystkie jesteście niesamowite. Pełny szacunek.Pozdrawiam i proszę o wiecej. Kocham Was Kobitki. Długo będę pamiętała ten uroczy wieczór- ooo nawet mój mężuś się śmiał. Ściskam Was moje cudowne

Wiesława Pobłocka
2010-05-11
Chwile spędzone z Paniami w Capitolu na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Jesteście WIELKIMI ARTYSTKAMI z wielkim talentem. Pozdrawiam

Beata- Z.Góra
2010-05-11
Dzień dobry Pani Elżbieto, byłam w niedzielę w Warszawie 9.05. na "Klimakterium.." Był to prezent dla mnie, od Mojej córki z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Wspaniały prezent, wspaniałe przedstawienie, wspaniała Wasza gra. Chwile te pozostaną w mojej pamięci na zawsze.

Beata
2010-05-11
REWELACJA!!!!! To jest najlepsza sztuka, jaką oglądałam. Ogromna dawka świetnego humoru. Niezwykly wieczór, wyjątkowe przeżycie. Jesteście Wielkie miłe panie, a wraz z Wami i Capitol.

Grażyna
2010-05-12
Byłam wczoraj w Teatrze Capitol na "Klimakterium" i ogromnie mi się podobało, spektakl po prostu rewelacja!! Do tego wspaniałe: Pamela, Malina, Zosia i Krycha :)) Wspaniałe dialogi, ale przede wszystkim wspaniała gra aktorek, które rozśmieszyły mnie do łez :D I mimo, że do klimakterium mi jeszcze daleko, to cieszę się, że można do tematu podejść z takim humorem!! Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za wspaniały spektakl!!

Madelaine
2010-05-12
Drogie Panie! Wspaniały spektakl, rozbawiłyście mnie i moje koleżanki po fachu do łez. Dziękuje Wam ,że zechciałyście dla nas wystąpić, niezapomniane przeżycie. Szczególne ukłony dla pani Krysi Sienkiewicz za jej piękny uśmiech.

Grażyna-pielęgniarka,Bielsko-B
2010-05-13
SUPER!!!Spektakl świetny.Dziękuję za występ w Bielsku-Białej.GORĄCO POLECAM

Katarzyna
2010-05-13
Przedstawienie REWELACJA! Gra aktorska - REWELACJA! Pani Krystyna Sienkiewicz i Pani Elzbieta Jodłowska po prostu przeszły SAME SIEBIE! Wszystkie kobiety powinny iść na to przedstawienie; młode - by wiedziały, co je czeka i mogły zrozumiec starsze koleżanki czy matki, a starsze (o, przepraszam - średnie! :-)) - by zrozumiały, co sie z nimi dzieje. Facetów też by się przydało na to zaciągnąć, by lepiej zrozumieli, co dzieje się z ich kobietami w menopauzie. Ja w każdym razie rozpoczęłam darmowe reklamowanie Waszego przedstawienia w moich środowiskach. Gorąco pozdrawiam, życząc wszystkim jego twórcom tego, tego, co najlepsze - zadowolenia z pracy i szczęścia w życiu osobistym. PS. Tekst Pani Krystyny Sienkiewicz o sobie, zamieszczony w programie przedstawienia - BOSKI!!!! Gratulacje!

Barbara Jasińska
2010-05-13
10 maja miałam przyjemnośc być w Teatrze Muzycznym w Gdyni. "Klimakterium" to najlepsza sztuka, jaką udało mi się ostatnio obejrzeć. Ubawiłam się do łez i polecam ten spektakl wszystkim moim znajomym!Obsada aktorska super! Miło było zaobserwować, że Panie też się świetnie bawiłyście grając w tej sztuce. Popieram pomysł,żeby ten spektakl pokazać w telewizji, chociaż nie będzie już to taki sam odbiór jak "na żywo". Gratuluję wspaniałej gry aktorskiej i pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie!

Grażyna Józefowicz
2010-05-13
Witam! Miałam przyjemność obejrzenia spektaklu w Bielsku-Białej.Niesamowite wrażenia,wspaniała gra aktorska i świetna zabawa!!!Zachęcam gorąco do pójścia na tą sztukę! Pozdrawiam serdecznie!

Agniecha
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne