Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-07-02
Właśnie wróciłam z przedstawienia "Klimakterium..." Wielkie pokłony dla aktorek ze przewspaniałą grę, gratulacje dla Pani Elżbiety za pomysł...tego sie nie da opisać to trzeba zobaczyć

30-latka
2010-07-03
Brawo!!! wczoraj byłam i widziałam to wspaniałe przedstawienie i aktorki, które wspaniale grały bawiąc widownię i same bawiły sie tym spektaklem wspaniale. Duże wyrazy uznania polecam wszystkim i młodym i tym którym ten czas już wybił.

treysey
2010-07-04
Spektakl rewelacja! Bawi całą widownię od początku do końca, niezależnie od wieku:) Ukłony i gratulacje dla aktorek za wspaniale odegrane role! Pozdrawiam!

Aśka Z.
2010-07-06
Jako facet, w dodatku 6 lat przed czterdziestką (jak to mówią, nikt nie jest doskonały) mogę powiedzieć, że bawiłem się doskonale. Rewelacyjne dialogi, świetnie zagrane. Szczególnie dziękuję losowi za "trafienie" na panią Krystynę Sienkiewicz, choć wszystkie Panie byłyście znakomite! Będę postulował wysłanie całej ekipy do Sevres w charakterze wzorca komedii teatralnej.

Maciek Śnieżek
2010-07-06
Bardzo dziękuję za cudowny niedzielny wieczór pełen łez... oczywiście ze śmiechu.Pani Elżbieto świetny pomysł,zabawa przednia.Kochane Panie Ela,Krysia,Grażynka i Ela jesteście rewelacyjne.Niskie ukłony dla Was,podziękowania i pozdrowienia.

Krychna 45+
2010-07-16
Drodzy Państwo! W Teatrze CAPITOL obejrzycie również MENOPAUZY SZAŁ, czyli zabawę z Klimakterium! Szczególnie polecamy wszystkim Widzom, którzy zostali oczarowani spektaklem "Klimakterium ...i już! Gwarantujemy nowe dowcipy, wspólne śpiewanie, towarzystwo KABARETU CZERWONY TULIPAN oraz dopalacze dla odważnych ;) Najbliższe spektakle: 11 i 12 sierpnia, g. 19:00 Serdecznie zapraszamy!

Teatr CAPITOL w Warszawie
2010-07-21
Bardzo dziękuję za wczorajszy wieczór w Capitolu z "Klimakterium... i już". Brawa i UKŁONY dla wszystkich Pań na scenie oraz podziękowania za autografy. Dziękuję również za kilka bardzo ważnych słów genialnie wplecionych w dobrą zabawę - "kobiety badajcie się". Serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia dla CAŁEGO Zespołu.

Katarzyna Szulim
2010-07-21
Wczorajszy spektakl w Capitalu to mistrzostwo świata !!! Policzki mnie bolały od śmiechu. Pani Elżbieta Jodłowska i P.Krystyna Sienkiewicz są niepowtarzalne, przesyłam moje najszczersze wyrazy uwielbienia. Cudownie jest spojrzeć na siebie samą z takiego dystansu i zdać sobie sprawę, że wszystkie mamy te problemy ze sobą. Szkoda tylko, że nie wszystkie jesteśmy obdarzone tak cudownym poczuciem humoru i inteligencją , jakie leżą u podstaw tego spektaklu. O ile życie byłoby łatwiejsze, gdbyśmy miały taki dystans do siebie samych. Szczególne wyrazy uznania i ukłony do samej ziemi dla p. Elżbiety Jodłowskiej.Pani wygibasy na scenie były powalające. Serdecznie pozdrawiam

Anna Zielińska
2010-07-25
Uparlam sie ale udalo sie i wreszcie po roku checi na "Menopoze" (bo tak to po francusku) trafilam do Capitolu.Tysiace podziekowan za ten czas z Wami spedzony no i jak spedzony!!!!Jaki humor!Jaka werwa!Jakie Panie!Jaka wnikliwa obserwacja tytulowego zjawiska!To nie przekwitanie to metamorfoza ,to wiara w cudowna n-ta mlodosc!!!Szkoda ze pewnie by trudno przetlumaczyc teksty np na francuski (przepraszam za bledy ale nie mam polskiej klawiatury).Oj tak bym chciala zeby to i w Paryzu i wszedzie zobaczyli!!!!Specjalne oczko dla Pani Elzbiety.

Maja Rousseau
2010-07-29
Długo starałam się kupić bilety na przedstawienie, wreszcie udało mi się.Dzisiaj byłam. Cudowne,cudowne,cudowne.Pani Małgorzata Duda - mistrzostwo świata.

Bogumiła Trojan
2010-08-09
Byłam na przedstawieniu w Krakowie z koleżanką i mężem jesteśmy wszyscy zachwyceni i właśnie dzisiaj udało mi się kupic ostatnie 8 biletów na przedstawienie do Dąbrowy Górniczej na Listopad. Muszę to zobaczyc jeszcze raz i zabrac ze sobą większą widownię. Pozdrwiam i Do Zobaczenia

Margolcia
2010-08-10
Podzielam opinię, też widziałam dwa razy, a słyszałam, że panie przygotowują coś nowego, wiecie coś na ten temat?

Magdalena B.
2010-08-11
Długo nie byłam w teatrze, miałam przed oczami jeszcze ten dawny, szablonowy, szkic poważnej, trochę nudnej, monotonnej sztuki, niekiedy trudnej.... A tu rewelacja! Komedia połączona z kabaretem a do tego świetna obsada aktorska, super piosenki i w ogóle same "achy i ochy".Byłam w 2008 r. tak jakoś na 8 marca w płockim teatrze (bilety po znajomości załatwione, bo już 3 m-ce wcześniej nie było). Na jesieni w 2008 r. poszłam jeszcze raz, i każdemu polecam. Rewelacja.

Hania
2010-08-12
Jest już nowy spektakl pt. "Menopauzy szal, czyli zabawa z Klimakterium", grane w Teatrze Capitol w Warszawie. Równie świetny jak "Klimakterium ...i już"

Hania Piątkowska
2010-08-12
Niestety muszę skrytykować spektakl, na ostatnim spektaklu w Gorzowie wlkp nie było ani jednego nazwiska z plakatu CZY TO JAKAŚ NOWA METOD NABIJANIA LUDZI W BUTELKĘ!!! ,no i jednocześnie w innm mieście był grany ten sam spektakl MAŁE OSZUSTWO!!! Pozatym przedstawienie o miałkim poziomi artystycznym.Agata Gorzów Wlkp

agata nowicka
2010-08-13
Pani Agato, sugeruję zerknąć na plakaty tam jest jakies 15 buzi w balonikach. Moja kol tez była w gorzowie i nie zauwazyła tego dla niej skład się zgadzał. Dodam że my fani wiemy że składów jest bardzo dużo i cała atrakcja jest ogladać ten sam spektakl a jednak za każdym razem inny ja już byłam 8 razy i ide dalej

Misia z Gorzowa
2010-08-13
Witam serdecznie, a ja jestem ciekawa kiedy Panie wystąpią we Wrocławiu lub w okolicy :) chętnie wybiorę się drugi raz ( bylam w Zielonej Górze i ubawiłam się SUPER !!!! )

Asia
2010-08-21
Gratuluję pomysłu i niesamowitego wykonania. Nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam :)

Milena
2010-08-26
Gratuluję! Wczorajszy spektakl odbił się szerokim echem w Krynicy!!! Pani Krystyna już została miss Krynicy Górskiej!!! Niezapomniane wrażenia i świetna zabawa! Teksty pierwsza klasa! Jak tak ma wyglądać mój czas Klimakterium to zgadzam się z natura :) Pozdrawiam

Anna z Krynicy
2010-08-26
Serdecznie dziękuję za wspaniały wieczór :-) Fenomenalna gra PAŃ na długo pozostanie w mej pamięci. Pozdrawiam i życzę jeszcze wielu, wielu , wielu wystawionych spektakli.

Małgorzata z Krynicy - Zdroju
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne