Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-06-27
Wczoraj wróciłam ze spektaklu: wesoła, roześmiana.i/ tak prawdę mówiąc z samej siebie/. A dzisiaj gdy się obudziłam i przypomniałam sceny ze wczorajszego spektaklu parsknęłam śmiechem.Dziękuję za dobrą zabawę i terapię śmiechem. Pani Elżbieto pomysł wyśmienity, ale najważniejsze,że go Pani zrealizowała. Teraz wybieram się na Menopauzy szał.Do zobaczenia.pozdrawiam.

Elżbieta Sadowska
2010-06-28
Tylko pogratulować, rewelacja.Wspaniały pomysł, świetne teksty i cudowne Panie-dziękuję za tyle śmiechu i wszystkie przeżycia, których dzięki Paniom doznałam.Po wczorajszym spektaklu w Capitolu , od rana słucham wszystkich tekstów z płytki.Jeszcze raz serdecznie Paniom dziękuję:) "Opalona"

Marza
2010-06-28
A kiedy znowóz bedziecie we Wrocławiu!!!!!!!!!!!!!! Czekamy na powtórkę!!!!

Iwona Kuleszczyk
2010-06-28
Czy będzie druga część Klimakterium????? pozdrawiam serdecznie Aktorki i Publiczność

Małgosia
2010-06-28
Dzisiaj radio Trójka przypomniała mi o spektaklu Klimakterium .W tamtym roku nie udalo mi sie kupić biletu ale ten rok jest mój.Spektakl na pażdziernik zarezerwowany:D

Claudia
2010-06-28
Polecono mi Państawa spektakl na forum lekarskim . Z przyejemnością obejrzałam , uśmiałam się, podobały mi się mądre teksty , przy okazji promocja postepowania profilaktycznego Dziewczyny ( chłopaki też) badajcie się Dzięki za chwile wytchnienia, no i za super ciasto i "dopalacz"

Joanna Pawłowicz- Radosz
2010-06-29
Dziś obejrzałam po raz drugi spektakl w Gorzowie. Pierwszy raz widziałam go w Warszawie. Wówczas królowały na scenie Panie: Sienkiewicz i Jodłowska. Dziś furorę zrobiły Panie; Duda i Gradecka. Należy Im się wielki szacunek za grę. Wokalnie scenę podbiła Pani Śnieżanka. Pani Zielińska wspaniale zagrała rolę Super Niani. Moim skromym zdaniem każdy powinien zobaczyć to przedstawienie komu brakuje w życiu uśmiechu i radości. Dawno tak nie bolały mnie boki, nie pamiętam kiedy płakałam ze śmiechu. Życie dzięki temu spektaklowi staje się pełniejsze i wartościowsze. GORĄCO POLECAM! Jak będę mieć trzecią okazję kontaktu z tą sztuką, to z pewnością skorzystam!!! Serdecznie pozdrawiam Wykonawczynie i DZIĘKUJĘ!!!

Beata
2010-06-29
Przepraszam Panią Gadecką za błąd w nazwisku - literówka

Beata
2010-06-30
Dziś a właściwie , to już wczoraj byłam na sztuce w Gorzowie.Powiem krótko, tak wspaniale nie ubawiłam się juz dawno, właściwie to chyba nigdy nie śmiałam się do łez ,aż tak długo i namiętnie.Polecam wszystkim paniom ,panom również tą sztukę, obsada aktorska wyśmienita, profesjonalne przygotowanie , kapitalne teksty, gra aktorska jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie. Grające panie dały z siebie wszystko aby przedstawić nam czas, ktory nieuchronnie do każdej z nas się zbliża , do jednych szybciej a do drugich wolniej. Dziękuję .Pozdrawiam ,kobiety jesteście super babeczki, tak trzymajcie.

Jola B.
2010-06-30
Byłam na "Klimakterium" wczoraj w Gorzowie i uśmiałam się jak nigdy wcześniej. Polecam wszystkim! mam 30 lat i "klimakterium " mnie jeszcze nie dotyczy ale w przyszłości dzięki tej sztuce ... Dziękuję wszystkim czterem aktorkom za wspaniałe przedstawienie i za niespotykane podejście do widza było bardzo miło i śmiesznie NO I TE MERCI CO NIE TUCZĄ:)

Agata
2010-06-30
a ja zarezerwowłam bilety na listopadowy spektakl w Częstochowie:) pójdziemy z koleżanką i wiem, że będzie to udany wieczór

Ola
2010-06-30
Uwaga !!! Jestem mężczyzną przed 40-tką i wśród wypowiedzi samych prawie pań czuję się nieswojo, ale nie mogę pozostawić tego co spotkało mnie wczoraj w Gorzowie Wielkopolskim bez echa :). Żałuję tylko jednego, że nie założyłem pampersa, ponieważ z trudem powstrzymywałem ... no z resztą nie ważne. Ubaw po pachy. Dziewczyny wytworzyły tak niespotykaną i komiczną atmosferę, że nie znajduję precedensu w moim jak wspomniałem 40-to letnim życiu. Chciałem zrobić przyjemność swojej żonie zabierając ją na to przedstawienie, a sam sprawiłem sobie na imieniny wspaniały prezent. Życzyłbym sobie takiego poczucia humoru i fantazji, jaka towarzyszy paniom kreującym role czterech ryczących pięćdziesiątek. Serdeczne gratulacje za profesjonalne aktorstwo (nie jest łatwo "trzymać ciśnienie", kiedy publiczność ryczy ze śmiechu :) ), oraz nietuzinkowy pomysł, oraz profesjonalną realizację dla Twórców tego spektaklu. Dziękuję za wspaniałą zabawę. Wczoraj przy okazji tematów przemijania, sam odmłodniałem 10 lat. Wszystkich czytających te pochlebne opinie zapewniam, że nie są to opinie przebarwione. Jeżeli nie oddają rzeczywistości, to tylko z powodu niedoszacowania dawki zachwytu ! Aż strach pomyśleć, co się dzieje w teatrach, w których role kreują Panie Sienkiewicz, czy Jodłowska (nie umniejszając żadnej z wczorajszych bohaterek). Muszę to koniecznie zobaczyć, na co czekam z niecierpliwością. Zachwycony.

Piotr Szerszunowicz
2010-06-30
Witam Panią serdecznie! Dzięki mojej wspaniałej przyjaciółce mogłam na 2 godziny oderwać się od codzienności. W sobotę 26 czerwca spędziłam dzięki Pani i trzem Pani koleżankom cudowne chwile - to ja byłam tą zachrypniętą ze śmiechu "widzką", której wpisała się Pani na kartach programu. To straszne ale nie byłam w teatrze od wielu lat a już nie pamiętam, żebym się śmiała od pierwszej chwili do ostatniego momentu przedstawienia. Oderwałam się od codzienności, która nazywa się Alzheimer i zaatakowała moją Mamę. Jak dobrze, że Pani jest!!!

Nina W.
2010-06-30
Witam Wspaniałe Panie! Obejrzałam Was 28 czerwca, w Szczecinie. Było rewelacyjnie! Choć, muszę przyznać, że w pewnym momencie doświadczyłam uczucia przerażającego smutku...Błagam, zastąpcie "Bój to jest nasz ostatni" czymś bardziej pasującym do atmosfery tego niezwykłego spektaklu! Przez tę jedną, acz niezwykle bolesną chwilę, uwierzyłam w to,że PO TYM pozostanie już tylko czekanie na...Pozdrawiam serdecznie, a spektaklowi życzę nieschodzenia ze scen.

Hanka
2010-06-30
Ogromna i wspaniała dawka świetnego humoru.Niezapomniany wieczór.Ubawiłam się niesamowicie stwierdzając , że nawet z tak trudnego tematu można tak się ubawić.Aktorstwo super!!. Z pewnością poszłabym raz jeszcze po to aby z większą uwagą obejrzeć ten cudowny wodewil. GRATULACJE!!!

Danuta Gaj
2010-07-01
Widowisko super dawno nie miałam okazji tak sie pośmiać . Ogladałam Was dziś Drogie Panie w Chojnicach spedziłam wspaniałe 2 godziny obyście grały jak najwiecej ..pozdrawiam

EWa
2010-07-01
Wspaniały spektakl !!!!!!!!

Zofia Miś
2010-07-01
Super spektakl! Już dawno tak się nie bawiłam. Kobiety, jesteście wspaniałe!A klimakterium? Nie ma czego się bać, dopiero zacznie się życie!

Aga
2010-07-02
Wczoraj w Elblągu uśmiałam się do łez. To było fajne, ciepłe i dające mnóstwo radości wszystkim -siątkom. Wszystkie Panie były cudowne, za co ja mój mąż i moja przyjaciółka serdecznie dziękujemy. Trochę żałuję, że nie mogłam podziękować osobiście, ale wzywały nas do domu sprawy nie cierpiące zwłoki. A tak w ogóle to spektakl powinny obejrzeć wszystkie panie po 40-ce i ich mężowie. Serdecznie Panie pozdrawiam.

mira62
2010-07-02
Całkowicie zgadzam sie z tymi opiniami. Spektakl i gra aktorska rewelacyjna.Dawno nie śmiałam się tak dużo i szczerze.Chciałoby się to zobaczyć jeszcze raz, bo po jednym razie oglądania z powodu słabej pamięci w okresie klimaktrium nie byłam w stanie wszystkiego dokładnie zapamiętać, a teksty były wyśmienite.Pozdrawiam wykonawczynie i wszystkie panie, te przed i te po 40tce.Miłego lata.

Ewa ze Słupska
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne