Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-05-20
Dzisiaj byłam na spektaklu w Skierniewicach. REWELACJA!!! Cudowna sprawa, bo porusza najprawdziwszy temat, który żadnej z nas nie ominie. Sposób prezentacji uważam za doskonały, a występujące Panie pokazały prawdziwy kunszt aktorski. Dzięki nim będzie łatwiej każdej z nas znieść klimakterium. I już!!!

SIWA
2010-05-21
wczoraj byłam na przedstawieniu w Skierniewicach, ubawiłam się do łez, Drogie Panie jesteście wspaniałe dziękuję Wam i do zobaczenia w październiku.

jogo
2010-05-22
Byłam wczoraj na spektaklu w warszawie, uśmiałam się do łez. Mimo, że jeszcze długo nie spotka mnie klimakterium ze wzgl na dość młody wiek, to już nie mogę się doczekać:))

mag
2010-05-22
Wróciłam właśnie z teatru w Chorzowie, jestem pod ogromnym wrażeniem wspaniałej gry aktorek.Ubawiłam się setnie. Dziękuję za wspaniały pomysł.

wanda
2010-05-23
Byłam wczoraj w Chorzowie na wspaniałym przedstawieniu. Pierwsze dwie piosenki -ku mojemu zdziwieniu - bardzo mnie rozczuliły, poprostu łzy mi polecialy (ale tak to bywa podobno w klimakterium). Póżniej już bawilam się wyśmienicie. Wszystkim gorąco polecam . Gra aktorek rewelacyjna. Gratuluję wspaniałego spektaklu.

gosia z Rudy Śląskiej
2010-05-23
Byłam dzisiaj w Dąbrowie Górniczej...jestem mile zaskoczona spektaklem jest po prostu super...chętnie zobaczę go jeszcze raz.

Sylwia z Będzina
2010-05-24
Polecam gorąco! Ubawiłam się wczoraj wraz z 16 letnia córką na tym spektaklu w Dąbrowie Górniczej!!! Serdecznie pozdrawiam moją ukochaną aktorkę Panią Elżbietę Okupska.

Marta
2010-05-24
Polecam gorąco! Ubawiłam się wczoraj wraz z 16 letnia córką na spektaklu w Dąbrowie Górniczej!!! Serdecznie pozdrawiam moją ukochaną aktorkę Panią Elżbietę Okupską.

Marta
2010-05-24
Polecam gorąco! Ubawiłam się wczoraj wraz z 16 letnią córką na spektaklu w Dąbrowie Górniczej!!! Serdecznie pozdrawiam moją ukochaną aktorkę Panią Elżbietę Okupską.

Marta
2010-05-24
Byliśmy na spektaklu w Dąbrowie Górniczej. Rewelacja:)Najprzedniejszy koktajl zrobiony z fantastycznego poczucia humoru,życiowej mądrości,świetnych piosenek i wspaniałej gry aktorskiej .Zastanawialiśmy się, kto się głośniej śmiał panie czy panowie?

Gosia i Jarek
2010-05-24
Też byłam wczoraj z mężem na spektaklu w Dąbrowie Górniczej - dla mnie rewelacja, i mąż też się uśmiał, świetna zabawa, świetna gra, wydaje mi się że aktorki same świetnie bawią się na każdym spektaklu. A Pani Krystyna w roli Krychy - cudowna :)

Agnieszka z Sosnowca
2010-05-24
Byłam w Dąbrowie Góniczej na spektaklu coś wspaniałego mam nadzieję że wielu kobietom otworzy oczy i coś drgnie .Zaczną robić badania .Swietna obsada fajna zabawa gra aktorska "SUPER"

Iwona Krzak
2010-05-24
Byłam dziś na "Klimakterium" w Stalowej Woli. Kompletny odjazd. Nigdy na żadnym występie tak się nie ubawiłam. Wszystko co usłyszałam to tak a'propos mnie. Nawet nie wiem kiedy się zaczęło - ale dziś zdążyłam. Serdeczne pzdrowienia. Gratulacje - wspaniały pomysł; więcej takich.

Mieczysława - prawie pięćdziesiątka
2010-05-25
Ogladając spektakl - widziałam się w lustrze: oczekiwanie na wynik biopsji, mąż, który znalazł nowy model o połowę młodszy ode mnie, fale gorąca i problemy z pamiecią. Samo życie. Dzięki Wam za dwie godziny śmiechu do łez. Dawno się tak nie ubawiłam. Polecam wszystkim kobietom: tym przed, w trakcie i po.

LUCA
2010-05-25
Oglądałam spektakl w Stalowej Woli.Rewelacja!! Czułam że to o mnie i dla mnie.Podobnie wyglądają moje babskie spotkania.Ukłony w stronę wszystkich występujących Pań. Polecam przedstawienie wszystkim kobietom nie tylko w moim wieku. Serdecznie pozdrawiam i pójdę jeszcze raz !

Pięćdziesiątka
2010-05-25
Kochane Panie! Dziękuję za to, że przyjechałyście ze spektaklem "Klimakterium...i już" do Chełma. Teraz mi tak lekko :) Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Pięćdziesiątkazhakiem
2010-05-26
Właśnie wczoraj w Chełmie obejrzałam ten spektakl ,jestem zachwycona i już.......dziękuje wszystki Paniom za wspaniałą zabawę !!!! Pozdrawiam

jeszcze przed
2010-05-26
Klimakterium w Zamościu!! Nareszcie ! Szkoda,że nie przyjechałyście Panie kilka lat wczesniej.Dziękuję za dwie godziny wspaniałej zabawy, jesteście nie do przebicia! Nie ma to jak kobiety !

Zamościanka
2010-05-26
A ja szukałam prezentu na dzień matki, szukałam, szukałam i znalazłam! Nie może być piękniejszy niż bilet na ten spektakl. Zależało mi na Poznaniu więc spektakl dopiero we wrześniu i stąd moja gorąca prośba... Drogie Panie choćby się waliło i paliło musicie do nas przyjechać! Ja i moja mama już się nie możemy tego września doczekać :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję. W imieniu swoim i mamy :)

Córka swojej mamy
2010-05-27
Rewelacja!!!!!!!! Wspaniale zagrane!!!!!!!!!Na duszy i ciele lżej Jechałam na spektakl do Chełma ponad 120km....naprawdę warto....pojechać następne 120..... :) :) :)

Telka
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne