Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-05-13
Kobietki! Jesteście cudowne i tyle!!! Jak cudownie wreszcie śmiać się z tego,co nie jest zbyt sympatyczne na co dzień. Ten pomysł i wykonanie zasługują na najpiękniejsze diamenty. Wlewacie radość w nasze serca i rozbudzacie poczucie humoru w naszych facetach. Dzięki, dzięki, dzięki.....:-)

Terka
2010-05-14
A ja byłam na przedstwieniu w Oświęcimiu. Było super- dwie godziny smiechu. Świetne teksty, gra aktorska. Panie świetnie sie tez same bawiły na scenie. Rewelacja polecam!!!!

ewa
2010-05-16
Na przedstawieniu byłam z córką. Obie bardzo dobrze się bawiłyśmy. Wspaniały wieczór, bo wspaniały spektakl. Świetne aktorki. Jaka gra! Mistrzynie! Gratuluję i cieszę się, że w październiku znowu będziecie w Gnieźnie.

Basia z Gniezna
2010-05-16
Teatr w Płocku 14.05 2010r. Świetna zabawa, wspaniałe teksty, mistrzowska gra aktorska wszystkich czterech pań. Dziekuję za niesamowitą zabawę, dawno tak szczerze się nie śmiałam.

Ja czterdziestka
2010-05-16
Super przedstawienie.Na spektaklu w Gnieżnie byłem z żoną nieżle się ubawiliśmy.Kobietki pokazałyście wspaniały kunszt aktorski.Aby tak dalej.Pozdrawiam razem z żoną.

tedy
2010-05-16
Aktorki nasze dały taki SZOŁ ,że minęło kilka dni a i tak spektakl żyje wokół nas

Waldemar Baszewski ,PŁOCK
2010-05-16
Przedstawienie w Radomiu bardzo fajne, choc zona mowi ze super no i musze poprzec.;)

bodzio
2010-05-17
Brakuje mi słów, żeby opisać co przeżyłam. To było niesamowite. Dwie godziny gimnastyki brzucha, uśmiech od ucha do ucha i wielka zabawa. Wspaniały, pełen humoru spektakl i oczywieście wspaniała obsada. Tak trzymać moje panie!!!

Małgosia z Płocka
2010-05-17
Miłe Panie, serdecznie dziękuję za wczorajszy spektakl w Gnieźnie.Jesteście przeurocze. Pozdrawiam. Ania z mężem.

Anna
2010-05-17
Wczoraj byłam na waszym spektaklu w Radomiu i było bardzo fajnie!!!!!Uśmiałam sie strasznie,było śmieszniw

Monika
2010-05-17
Wczoraj byłam na waszym spektaklu w Radomiu i było bardzo fajnie!!!!!Uśmiałam sie strasznie,było śmieszniw

Monika
2010-05-17
Spektakl jest super, teksty zabójcze, melodie ekstra. Jestem osobą dokładnie w takim stadium"rozwoju" Problemy ujęte po mistrzowsku, wykonanie super ekstra bez zarzutu.Nic dodać nic ująć.Niski ukłon dla Pań mistrzyń aktorstwa.Gorąco pozdrawiam.Radomianka

Wiesława Nowak
2010-05-18
Kochane, najukochańsze Panie, byłam na spektaklu w Kielcach, kupiłam plytę i teraz słucham w samochodzie, już znam na pamięć wszystkie teksty... dziękuję, dziękuję (własnie się z tym problemem borykam) pomogłyście mi podejść do tego z uśmiechem, już się nie wstydzę, że mi gorąco.... to "żar tropików" komentuje z uśmiechem :) dałyście siłę i chęć życia... a tym młodym podłożę nogę .... ja tygrysica ... DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ jesteście przekochane, pozdrawiam bardzo serdecznie kocham Was przekochane kobitki

Balbina
2010-05-19
przedstawienie super dawno tak się nie uśmiałam. gra Pań jest wspaniała potraficie podnieść kobiety na duchu. Nie zgadzam się z opinia Posejdona i faktycznie co on ma między nogami skoro tak się zachował. wyjść w trakcie przedstawienia to jest bardzo niegrzeczne a jego opinia jest chyba jedna jedyna w tym stylu fe panie Posejdon. a dla naszych Wspaniałych aktorek po tysiąckroć wszystkiego najlepszego tak trzymać moje panie. nauczmy śmiać się z samych siebie.

Magdi
2010-05-19
REWELACJA ! Dawno się tak serdecznie nie śmiałam ! Spektakl przezabawny ..... panowie obecni na widowni też :)

borowiecanka
2010-05-19
Byłam na spektaklu w Radomiu. Nigdy w życiu nie śmiałam się tak na żadnym filmie ani z żadnego dowcipu. REWELACJA!!! Gra aktorska Pań może budzić tylko zazdrość i podziw. Długo nie zapomnę tego dnia. Dziękuję Wam za wspaniałą zabawę. Buziaki i uściski.

Małgosia Radom
2010-05-19
Byłam dwa razy i za każdym razem bawiłam się świetnie. Na żadnym spektaklu tak się nie bawiłam, śzanowne Panie jesteście wspaniałe, a pomysł tego przedśięwźięcia to majstersztyk gratuluję pomysłu. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się wybiorę na Wasz występ. Serdecznie pozdrawiam.

Bożena z Bytomia
2010-05-20
Byłam dziś na przedstawieniu w Ciechanowie. Dawno tak się nie śmiałam, choć do poważnych nie należę i właściwie codziennie mam powody do pośmiania się. Panie są cudowne! W czerwcu mam zamiar pójść raz jeszcze.

30 z kawałkiem
2010-05-20
Wczoraj byłam na spektaklu w Ciechanowie. Ubawiłam się wspaniale i uśmiałam do łez. Po tak smutnych, deszczowych dniach chwila humoru i uśmiechu to samo zdrowie. A Pani Elżbieta Jodłowska to wspaniała aktorka. Od początku do końca z humorem i uśmiechem potrafiła bawić widza i żartować z samej siebie. Dziękuję za wspaniałą zabawę i pozdrawiam wszyskie Panie----Gratuluję pomysłu!

Marychna
2010-05-20
Wczoraj byłam na spektaklu w Ciechanowie- już dawno tak się nie ubawiłam.Świetny występ- samo życie. W czerwcu na pewno spotkamy się jeszcze raz.

40 i trochę
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne