Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-04-24
Było wspaniale :), bardzo , bardzo dziękuję za wieczór pełen humoru. Bilet na Wasze przedstawienie drogie Panie będzie najlepszym prezentem urodzinowym dla mojej mamy. A ja oczywiście wybiorę się razem z mamą jeszcze raz . Serdecznie pozdrawiam

Dorota 37 lat
2010-04-24
Witam. Na spektakl zabrałam Mamę i Teściową-już dawno nie słyszałam aby tak głośno i szczerze się śmiały.Ja też b.b.dobrze się bawiłam i w każdym słowie i geście odnajdywałam siebie .Dziękuje twórcom i /odtwórcom--jak dobrze poczuć,że własne problemy są właściwie problemami całej sali-jak dobrze śmiać sie-jak dobrze śmiać się z siebie..dziękuję

Halina Szczesny zabrze
2010-04-24
Dziewczyny jestescie WIELKIE!!!! Widowisko ,ktore sie nie zapomni,a ja chetnie bym Was znowu zobaczyla.Dziekuje mojej Lidze Kobiet ze kupila dla naas bilety.:):):)

DANIELA z WYR
2010-04-24
Uśmiałyśmy się do łez ,wspaniałe przedstawienie niesamowite wrażenia -gratulujemy wszystkim paniom uczestniczącym w spektaklu

Krystyna i Barbara
2010-04-24
SUPER PRZEDSTAWIENIE POLECAM WSZYSTKIM PANIOM TYM MŁODSZYM I STARSZYM. DZIĘKUJĘ AKTORKOM ZA TAK POMYSŁOWY SPEKTAKL JESTEŚCIE WIELKIE

BARBARA Z WYRÓW
2010-04-24
Jestem rozczarowana. Teksty płytkie, banalne, sztampowe. Dowcipy tak stare, że już nie śmieszą. Nie polecam.

zawiedziona
2010-04-25
Ja też spodziewałam się czegoś więcej niż tylko fizjologicznych odnośników. Dla mnie wszystko było zbyt uproszczone i zwulgaryzowane. Sądząc po reakcjach na widowni może i potrzebne są takie farsy, ale dla mnie to niewypał.

zawiedziona również
2010-04-25
Przedstawienie bardzo zabawne. Brakuje jednak - wśród wybuchów śmiechu - odrobiny refleksji i głębszych przemyśleń, które wzbogaciłyby tekst. Spodziewałam się czegoś więcej...

terka
2010-04-25
Przedstawienie bardzo zabawne. Brakuje jednak - wśród wybuchów śmiechu - odrobiny refleksji i głębszych przemyśleń, które wzbogaciłyby tekst. Spodziewałam się czegoś więcej...

terka
2010-04-25
Mnie się podobało ! A odnosząc się do komentarza poniżej uważam, że refleksje i głębsze przemyslenia muszą wykiełkować w nas samych a nie byc przez kogoś podane na tacy. POLECAM MYŚLEĆ MUSIMY SAME !! :)

Andzia
2010-04-25
Wczoraj byłam na spektaklu w Zabrzu. Po prostu REWELACJA , polecam! Szczerego śmiechu mnóstwo. PANIE - byłyście super,super....wielkie brawa i podziękowania . Pozdrawiam

gliwiczanka
2010-04-25
Teksty z życia wzięte, sama często tak się zachowuję bo jestem po pięćdziesiątce z hakiem podziwiam Krychę która grała wspaniale , spektakl godny polecenia

Duśka z Gliwic
2010-04-25
Uśmiałam się do łez (dawno już się tak dobrze nie bawiłam) i bardzo dziękuję za to wspaniałe popołudnie. A co do tych rozczarowanych to jak wam się chce czegoś głębszego przemyślanego to może należałoby się wybrac raczej nie na komedię?Polecam wszystkim - nawet panom. I z pewnością wybiorę się jeszcze raz

Aga - Piotrków Tryb.
2010-04-25
To był boski spektakl! (24 IV w Zabrzu) Dawno nie widziałam tak obłędnej sztuki. Kobietki jesteście wspaaniaałee!! Uśmiałam się do łez. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za to.

Irena C.
2010-04-25
super chcę to zobaczyć jeszcze raz,zabiorę moje znajome ale kiedy bedziecie w Raciborzu

ania
2010-04-25
Coś niesamowitego! Dawno się tak nie ubawiłam! Pani Elżbieto- teksty - to mistrzostwo świata! Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie i życzę wielu sukcesów!

Samda
2010-04-26
Spektakl fenomenalny!!!... Dawno nie byłam na tak dobrym przedstawieniu. Gratuluje i Serdecznie Pozdrawiam:) PS: A dla Pań który były tak bardzo zawiedzione polecam bardziej poważne spektakle w Teatrze S. Wyspiańskiego w Katowicach . Może czasem warto się uśmiechnąć ?!Śmiech to zdrowie .

justyna
2010-04-26
Nikogo nie zaczepiałam. Napisałam swoją opinię do której mam prawo. Ale zawsze znajdzie się jakaś andzia, której nie tylko estrogeny uciekły ale i szare komóreczki się już zredukowały. Za zaproszenie do Wyspiańskiego dziękuję. Wolę Stary i Słowacki.

terka
2010-04-26
Serdecznie dziękuję za wspaniałą rozrywkę. Mimo, że mam dopiero 40 lat to jednak poczułam, że wiele jeszcze przede mną :) Pozdrawiam serdecznie Panią Okupską, którą po prostu uwielbiam i widziałam wielokrotnie w bardzo udanych rolach w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Jeste Pani dla mnie aktorką przewspaniąłą !

Iwona
2010-04-26
Fantastyczne wydarzenie! Rewelacja! Gorąco dziękuję wszystkim twórcom spektaklu za wspaniałe emocje i przeżycia:), a cudownym kobietkom gratuluję zaangażowania i ogromnego dystansu do siebie i życia:) Pozdrawiam.

Niebieskaróża
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne