Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-05-02
Pani Śnieżanka ma głos cudowny, ale do aktorki jej daleko......może niech lepiej zrobi sobie recital....chętnie przyjdę...

Kinia
2010-05-02
Byłam na spektaklu w Koszalinie. Jestem trochę rozczarowana. Spektakl przereklamowany. Dowcipy tak stare, że już nie śmieszą. Dlaczego wcześniej nie podaje się informacji kto bedzie grał. Jest to nieuczciwe.

Małgosia
2010-05-02
Rewelacyjny spektakl-pełen radości.Gratulacje dla "Czterech Małp"które powodują,że każda z Nas powinna czerpać z życia co tylko się da.Kochane Małpy-jesteście THE BEST. Gratulacje!!!

Marlena Olszowa
2010-05-02
Kochane cztery Malpy, bylysmy dzisiaj na przedstawieniu, bylo nas szesc...bylo cudownie, mimo, ze w kazdej z nas inna krew, to bawilysmy sie cudownie, a Wy Malpy dajecie nam pozytywna energie i nadzieje na przyszlosc.......

Ela, Asia, Wiola, Aga, Violka, Iwona
2010-05-03
Bylyscie CUDOWNE[2.05.g.16.00]!!!! Dawno tak sie nie bawilam. P.E.Jodlowska zrobila super robote, a Wy to wykonalyscie z wielkim kunsztem[chociaz to slowo rezerwuja przwaznie dla klasyki]. Prosze o nastepne i serdecznie pozdrawiam "cztery malpy". zauroczona

62-u latka
2010-05-03
Zapomnialam dodac, ze ten spektakl odbyl sie w Krakowie z p. E Sniezanka, E. Okupska i spolka. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

62-u latka
2010-05-03
Przykro mi, ale nie dołączę do chóru zachwycających się spektaklem. Czytając opinie spodziewałam się czegoś lepszego. Moim zdaniem niezły, ale przereklamowany!!!

Katarzyna
2010-05-03
Rewelacja , dawno się tak nie ubawilam. Pani Okupska super głos. Najlepsze wyniki daje wspólna zabawa widowni i aktorów .Dziekuje.

Barbara K.
2010-05-03
Serdecznie dziękujęmy za te 2,5 godziny śmiechu i oderwania od rzeczywistości - chociaż to wszystko jeszcze przed nami, będziemy pamiętać - weźmiemy na luz...:) (spektakl - 02.05.2010, g. 19.30) Serdecznie pozdrawiamy !!!

Ania i Beata
2010-05-03
Byłam i jestem zachwycona, a czytając opinie niektórych internautek, samo pcha się na usta stwierdzenie "klimakterium i już..." Pozdrawiam kochane panie, świetna zabawa!

Asia
2010-05-04
Byłyście dziś moje panie zajebiste (jak to dzis się mówi). Jeszcze się nigdzie tak nie uśmiałam, jak dziś z wami. Dziękuję wam za niezapomniany czas i pokazanie tego co mnie bedzie czekało za kilkanaście lat. Pozdrawiam Was i życze zapełnionych sal. Całuski

magda
2010-05-04
Dołączam niestety do Pani Katarzyny "Przykro mi, ale nie dołączę do chóru zachwycających się spektaklem. Czytając opinie spodziewałam się czegoś lepszego. Moim zdaniem niezły, ale przereklamowany!!!"

Facet przed andropuzą
2010-05-04
Super spektakl !!! Dla mnie bomba :)))))) I zakupy udane :))))))

Ewa
2010-05-04
Malkontenci są zawsze ale WASZE oczy przecież nie wszystko widzą ! Było ciepło,serdecznie a jednym słowem - pięknie.Urzekało mnie najbardziej to,że WY, DROGIE PANIE !!! przede wszystkim WY bawiłyście się świetnie a to najbardziej działa na tych przed WAMI . Bbbrrrrrrrawooooooooo !!! /04.05.10/

Stanisław / 50 + /
2010-05-04
Byłam w Krakowie 3 maja. Mam mieszane odczucia. Spodziewałam się czegoś naprawdę fajnego. Tym bardziej, że wydane prawie 80 zł. to dla mnie bardzo dużo. Tymczasem zgodzę się, że dowcipy stare, że temat bardzo spłycony, no i nie widziałm tych znanych aktorek, które widzę na plakacie. Pośmialiśmy się (były ciekawe i śmieszne momenty) i oderwaliśmy na chwilę od codzienności, ale drugi raz nie wydałabym takich dużych pieniążków na taki spektakl.

ola
2010-05-04
Po spektaklu w teatrze "Capitol" w Warszawie wróciłam zachwycona. "Wyklęte wstańcie z poniżenia" czy "młodości wieczny głód" nieco zastanawia...czyli i na wesoło i nieco refleksyjnie, a o co poprosić złotą rybkę? - o więcej podobnych spektakli!!!

Chynowianka
2010-05-05
Myslalem, ze jestem jedyny, ktory przezywa rozczarowanie po powotrnym obejrzeniu spektaklu. Do tej pory widzialem na forum same pochlebne opinie, A tu nagle zagoscil niesmak, gorycz, rozczarowanie... Czy zmiana obsady rzeczywiscie byla konieczna? Owszem - Panie graja dobrze, Ale Pani Sienkiewicz jest GWIAZDA i bez jej talentu, osobowsci spektakl nieco stracil;-((( Mam nadzieje, ze gdy wybiore sie po raz czwarty ujrze sklad z plakatu. Pozdrawiam goraco i polecam swoj wpis refleksji.

Zawiedziony
2010-05-05
Witam, po obejrzeniu przedstawienia w Zielonej Górze 04.05.10 najbardziej jestem pod wrażeniem talentu Pani Elżbiety Jodłowskiej. Duże BRAWA!!!

Tomek
2010-05-05
wspaniałe przeżycie, spektakl wart obejrzenia bez dwóch zdań, gorąco pozdrawiam cudowne Panie

Małgorzata
2010-05-05
Właśnie wróciłam ze spektaklu- świetna zabawa ,dawno tak się nie ubawiłam i zrelaksowałam :-) szkoda że tak rzadko gościcie na deskach teatru w Gorzowie Wlkp dzięki za wspaniałe popołudnie buziak... dla całej obsady

iłaka
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne