Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-04-26
Właśnie wróciłam z teatru do swojej wsi Najserdeczniej pozdrawiam Panie,dziękuję za śmiech,sczery,serdeczny,tak mi tego brakowało.Mam 62 lata,jeszcze bucham gorącem,za sobą już wszystkie doświadczenia przykre,więc teraz może być już tylko lepiej,Kocham już nie tylko Panią Krystynę Sienkiewicz,ale Was wszystkie.Oczywiście winno być "szczery"

Aleksandra W.
2010-04-27
Byłem wczoraj z mamą i ciocią obie w wieku klimakteryjnym po wyjsciu zapomniały o przypadlosci.Salwy smiechu mnie przepona bolala do rana.COS wspaniałego Wybieram sie jeszcze raz i mysle ze nie ostatni.Kycha jest Boska Malina i Zocha cudowne A Pamelka duze jest piekne po zmieszaniu tego kwartetu powstaje wybuchowa miesznka piorunujaca która powala i zmusza do ciaglego zmieniania chusteczek bo łzy smiechu leca przez cały pektakl Polecam wszystkim

Robert Warszawa
2010-04-27
Można tylko "obiema ręcami" przyłączyć się do wcześniejszych peanów. Dziękujemy Wam wszystkim Wielkie Artystki Nasze Najprawdziwsze za autentyzm wzruszenia, jakie dostarczacie - sobie i nam. Jestem pewny, że żadna z Was nie obruszy się, gdy szczególnie wycałujemy Perełkę Krysię. A, Pani, Elżbieto - jak czytałem odebrała już zasłużone hołdy za inicjatywę i upór (nie - upiór) realizacyjny, ale chciałbym, aby Pani wielkie serce i niewiarygodne poczucie ciepłego humoru było po wsze czasy nagradzane. Poczynając od teraźniejszości. Jaka szkoda, że ta korespondencja jednostronna, niestetyż.

Krzysiek 1953 spektakl 17.30 26.04.10
2010-04-28
Byłam wczoraj na Waszym spektaklu Dziewczynki i jestem pełna podziwu dla Waszego talentu, humoru i podejścia do życia, pełen szacun. Chętnie bym obejżała jeszcze raz i jeszcze raz.... Was można po prostu jeść łychami Baby Przesympatyczne. Zawsze mówiłam, że nikt nie da takiego wsparcia kobiecie jak druga kobieta, teraz zmieniam to stwierdzenie jak cztery takie SUPER LASKI JAK WY.

małgorzata bies
2010-04-28
Ten spektakl to po prostu coś wspaniałego...brak słów żeby to opisac to trzeba zobaczyć na własne oczy...Polecam wszystkin naprawde warto obejrzeć. Również gratuluję pomysłu(".)

Ewela
2010-04-28
Po prostu rewelacja ! Teksty, humor i gra aktorska doskonala ...... sztuka do której zawsze sie bedzie wracać, a teksty to prostu kunszt humoru i dobrego smaku

Iwona
2010-04-28
W ubiegłym tygodniu widziałam spektakl po raz drugi... Pani Elżbieto! Co Pani zrobiła z wspaniałą obsadą?! Gdzie świetne aktorki? Cóż to za nowe nikomu nie znane amatorki? Ten spektakl pierwotnie TAK WSPANIAŁY, zamienił się w jakiś tani kabarecik, gdzie pani Sienkiewicz? Jarosik? Przyszłam dla gwiazd, odeszłam z niesmakiem:(

Ilona Karasińska
2010-04-29
Spektakl cudowny, wspaniała gra aktorska Dawno tak się nie uśmiałam, panie jesteście niesamowite chętnie zobaczę jeszcze raz Serdecznie pozdrawiam

Halina
2010-04-29
Gratuluję tak wspaniałego, pełnego humoru spektaklu!! Kobiety, na "Klimakterium" przygarnijcie swoich mężczyzn, zjawiskowe aktorki otworzą im oczy na zmiany zachodzące w damskich organizmach po 50-tce. P.S. Gorące pozdrowienia dla Tomaszka z rzędu nr 11 :)

Anna
2010-04-29
Dziękuję za wspaniały spektakl i grę aktorską.Dawno tak mile się nie bawiłam a przede wszystkim śmiech do łez.Bardzo, bardzo mile będę wspominała ten wieczór spędzony z Wami!!!

Teresa Nowicka
2010-04-29
Jestem tuż po spektaklu "Klimakterium...i już!" ... i już pragnę wyrazić swój zachwyt i podziw...To co nieuniknione podane w tak zabawny i wspaniale wykonany sposób, nie przeraża. Uczy, dodaje odwagi , pewności siebie , jasnej myśli, że w każdej chwili życia jest coś o co warto walczyć, dążyć mieć marzenia , nie bać się ich realizować i nie mówić, że "wszystko już się ma za sobą " a przynajmniej większą część ;) . Trochę dystansu do siebie i wiary w siebie .... Wspaniały pełen humoru spektakl, celne , inteligentne teksty, z przebojowością zaśpiewane piosenki. Mam nadzieje , że Panie równie dobrze się bawiły a żywiołowa reakcja nas, publiczności była wzajemną formą gorącego podziękowania.Krosno pozdrawia... aha pani Krysiu ma Pani tytuł miss Krosna i nie tylko Pani!!!!!!!!!!!

Irena - prawie sześćdziestka
2010-04-29
Super zabawa!!! Gorąco polecam wszystkim bez względu na wiek i płeć :)))

30 latka z haczykiem
2010-04-29
Super zabawa!!! Gorąco polecam wszystkim bez względu na wiek i płeć :)))

30 latka z haczykiem
2010-04-29
Wróciłam po spektaklu w tej chwili w Krośnie,panie chylę czoła ,jestescie niesamowite.Gratulacje za pomysł i realizacje.

nina
2010-04-30
Serdeczne dzięki za dwie godziny super zabawy i to przesłanie na końcu. Jestem zachwycona grą aktorską. Jesteście Panie niesamowite, naprawdę WIELKIE AKTORKI!

Małgorzata z Krosna
2010-04-30
Właśnie wkroczyłam w "smugę cienia". Dzięki Wam przejdę przez nią, mam nadzieję, z uśmiechem na ustach. Dziewczyny, jesteście świetne!!!

Marycha
2010-04-30
To był najlepiej wydane pieniądze - na odmładzający o 30 lat śmiech!!!!! Jeśli chcecie zainwestować w siebie to tylko "Klimakterium....i już" !!!!!!!!Polecam!!!!!! To spektakl nie tylko dla kobiet, które weszły w smugę cienia, ale i tych młodszych. Jest w nim wiele bardzo trafnych obserwacji dotyczących nas jako ogółu i podanych w bardzo dowcipnej formie. Nie ma nic lepszego niż śmiać się z samej siebie :)) Super przedstawienie, obsada prima sort!!!!

Elżbieta z Wągrowca
2010-05-01
Jestem przykro rozczarowana zmianą obsady, bardzo nie podoba mi się fakt, że nie podaje się do publicznej wiadomości kto będzie grał w danym przedstawieniu. Gdyby nie pani Zielińska i Pani Jarosik, wyszłabym z przedstawienia.

Agniecha H
2010-05-01
Jak dla mnie Okupska ma najcudniejszy głos na swiecie aż "ciary" przechodzą i gra "bosko"....i już!

Kołodziej
2010-05-02
SUPER!!! ubawiłyśmy się do łez ...ja ania 40 latka i Nina moja mamcia 60 i troszkę ;) obie śmiałyśmy się do łez..rewelacja... na następny spektakl w koszalinie zabieram męża niech wie co go czeka ;)pozdrawiam i polecam

ANIA I NINA
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne